Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stavitelná výška podvozku


neznamy#8157

Smazaný účet

9
21.7.2022 12:03

Přeji dobrý den všem, předem vám děkuji za váš ohlas na můj návrh. 

 

O co vlastně jde?

Vezmu to v celku hopem. 

Jak všichni dobře víme tak Skimo RP by se dalo považovat i za Skimo Car meet and trade server. 

Všichni řeší polepy na vozidlech, úpravy technických vlastností vozidel a tak dále a tak dále.

 

Mám takový z mého pohledu takřka jednoduchý návrh na provedení.

Každý druhý "Tuner" z dědiny první co udělá na autě je že na auto narve holou rouru od svodu až po konec, avšak o tohle se v mém návrhu absolutně nejedná. Jde mi až o bod druhý, kterým je snížení podvozku.

Ovšem, dá se to řešit namontováním vzduchového podvozku (tzv. Hydrauliky). 

To ale ne vždy vidí tak jak to vypadat má, a to mě nakoplo k tomu podat tento návrh. 

Teď už stručně k návrhu. 

Myslím si že by vůbec nebylo od věci přidat do tuning menu k mechanikům možnost snížit nebo zvýšit výšku podvozeku. 

Jednoduše se dá v handling editoru přenastavit ve 4 krocích (2 kroky pro přední nápravu a 2 kroky pro zadní nápravu) 

 

Počítám spíše s tím že můj návrh neuspěje ale přesvědčený jsem že by to valné většině hráčů autíčkářů udělalo radost. 

 

Počítám i s tím že by to mohlo vést k porušení pravidla týkajícího se RP Driving. 

Proto je mi více než jasné že by se jízda měla přizpůsobit provedeným úpravám na voze. 

 

~By Alli.~

 

21.7.2022 15:07, naposledy upraveno 21.7.2022 15:08 uživatelem delixko

Ľudia čo majú momentálne VCT a majú tam iba znížený podvozok tak by to auto stratilo hodnotu ktorú momentálne má (takže by to bolo nefér voči ľudom čo to momentálne majú) ale tiež súhlasím hodilo by sa to.

Holub

Hráč

45
21.7.2022 15:54

@delixko Takové auto má dneska hodnotu ne kvůli tomu jaký má handling, ale jen proto, že ho má. Vem si, že já x měsíců zpět koupil Golfa s nízkým VINem, ze kterého se vyklubal unique. To auto bylo a dodnes je takový krám, že bych za to nedal víc jak půl milionu. A to se to auto prodávalo v řádech milionů. 

Jsou auta, kde je to nutností - zkuste si projet Caprice s hydraulikou a zjistíte, že to všude dře a nejde s tím jezdit. 

Shadey

Hráč

9
21.7.2022 23:26

Nápad to je hezký, ale šíleně nepraktický. Přecijen pořád se jedná o GTA SA a "hranaté" silnice najdeš všude. Krásný příklad nepraktičnosti jsou vozidla jako Viper nebo M5ka. Ve finále by to snad vedlo k tomu, že by se i jízda po silnici brala jako nonRP driving v určitých úsecích s určitou rychlostí. 

22.7.2022 00:09, odstraněno 22.7.2022 00:09 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.7.2022 07:21
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~63