Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

dostal jsem ban za vymenu kol non rp


zdenda420

Hráč

2
21.7.2022 16:54, naposledy upraveno 21.7.2022 19:19 uživatelem zdenda420

vyřeseno

21.7.2022 17:24

Předem říkám že má výpověď neslouží jako konečné rozhodnutí, pouze ti dávám radu.


Ahoj, abych se vyjádřil.. pokud si žádáš o unban, tak by ta žádost měla nějak vypadat, zkus přidat datum, důvod banu, na jak dlouho byl ban udělen, jméno člena který ti udělil ban a nějaké poučení. Dávám ti radu aby alespoň některý Admin měl chuť to přečíst, taktéž aby to mělo hlavu i patu. 

zdenda420

Hráč

2
21.7.2022 19:18, naposledy upraveno 21.7.2022 19:26 uživatelem zdenda420

jo dík ale vetsinou kdyz neco resim tak radsi pres ds a rovnou muzem to vyresit pres hovor a ne takhle se stim srat a a proc lidi dostavají bany bez toho aby admin neco napsal tomu hráči prvně by mělo příjít upozornění a ne insta ban jak bezmozek měli byste to změnit jeste sem nikde nevidel aby nekdo dostal ban aniž by ho upozornili  (jako napsal jsem to jako debílek ale me zajimala jen odpoved od toho daneho admina co mi dal )

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování

Soudruh

Hráč

16
21.7.2022 22:37

Vítej na skimu.


Powered by LeoSight IFS
LT~38