Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Obilná Farma

1 2



jan38

Hráč

41
13.5.2020 00:14, naposledy upraveno 13.5.2020 03:44 uživatelem jan38

Název frakce: Obilná Farma

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Jan Terror

Startovní kapitál: 60000

Popis frakce: Farma která by mohla rozvijet věčí moznosti z hlediska jidla. Kde by se vyrabělo obili na vyrobu peciva. Pro mě to je dobrý nápad.. drevorubci jsou kamenici taky tak proc ne farmare.

Misto bych dal bud ta farma která je u vykupce horniny a nebo tahle je skromna ale pekna:

https://drive.google.com/file/d/10fm95xMzN3ltixh0R3jOD3ne6ygNiart/view?usp=sharing.

No a ted historii farmy. Farma fungovala jeste ve stredoveku prostridalo se již spousta majitelu a zamestnancu ale kdyz prisla druha svetova tak farmu vypalili. Teď se píše rok 2020 a tuto farmu opět chce obnovit Jan Terror, kterýmu je již 23 let Jan Terror pochazi z loun tam farmaril jeho otec a Jan chce jit po jeho stopach a udelat tu nejlepsi firmu v dejinach ČR.

Jak by to fungovalo?

Traktor ktery by měl vlecku do toho by se mohlo nahazet to obili to obili pak by mohl odvest k NPC kde by to mohl predelat na baliky nebo by to rovnou mohl prodat ci to dat do skladu.

Kombajn ktery by mohl to obili ziskavat tim ze kdyz udela jednou pole by tam byl nejaky cas nez by mohlo narust dalsi napriklad kazde dve hodiny by mohla byt sklizen. muzete vymyslet vlastni cas, aby to nebylo dost cheat aby tam jen 24/7 sklizel

Pokud by slo nahodit nazacatek 1 traktor a 1 kombajn

StearX

Hráč

0
13.5.2020 07:23

Já ti nevím nějak mě to nezaujalo přijde mě to jako job co by se spíš hodil na úřad k těm ostatním jako je dřevorubec autobusák atd .... Za mě asi ne ...

jan38

Hráč

41
13.5.2020 09:27, naposledy upraveno 13.5.2020 17:26 uživatelem jan38

Když se to dá na úřad tak si myslíte ze jeden člověk bude farmařit.?

Samozřejmě ze ne nekdo musi sklizet nekdo donaset do skladu nekdo prodavat lidem nekdo zasobovat obchody. Mysliim ze to na frakci by mohlo byt

izerman

Hráč

15
14.5.2020 14:46

Z jakého důvodu kopíruješ cizí už dávno vymyšlené návrhy ?

https://leosight.cz/forum?a=topic&id=876

Člověk se snaží něco napsat a hned mu to někdo okopíruje... To je celkem smutný, když si někdo nemůže vymyslet něco originálního svého.

14.5.2020 14:50, naposledy upraveno 14.5.2020 14:51 uživatelem Zdendas

Zkus být originální chlapče.

14.5.2020 15:13

Ony se tu ty návrhy celkem kupí a předpokládám, že nikdo, kdo žádá o frakci, je nečte návrh po návrhu. Tím chci říct, že není hned důvod k agresivnímu jednání. Podívejte se např. jen na žádost o založení pohřební služby, kolikrát ji napočítáte. Ano, návrh zde již padnul, byl zamítnut. Když už by se měla tato frakce schválit, můžete se klidně spojit a frakci vést dohromady. Přeci jen velká farma není práce pro jednoho člověka, ani její vedení nemusí být. Krom toho by mohla nabídnout frakční zařazení mnoha hráčům. 

jan38

Hráč

41
14.5.2020 16:43

Když dáš do vyhledávače farma tak žádný výsledek není to mám hledat všechny názvy farem co existují si blázen a jak bylo zmíněné velká velká farma potřebuje x veci a farm v San Andreas je víc než jedna agro není vidět v tom názvu klíč k farmě jak bych to měl asi vědět že to již existuje když jste ji chtěli založit tak zalozme ji spolu čím víc lidí bude chtít tu farmu a spolupodnikat je věcí možnost na schválení

jan38

Hráč

41
14.5.2020 16:46

A být originální je teď dost těžké když je tu hrozně žádosti každá ma svoje hromada se opakuje tak jak má člověk v tom hledat. Zamyslete se v Praze v reálu není jen jedna farma a Praha je dost velká na jednu farmu může jich být víc a každý by měl tu svoji někdo by dělal obilniny někdo zeleninu a ovoce a někdo zas maso či ranč9

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 11

izerman

Hráč

15
14.5.2020 17:44

Určitě ta žádost tak daleko dole v seznamu není a určitě není neviditelná :) A ten text v této žádosti se asi vůbec nepodobá s tim jak by frakce fungovala... Mam pochopení když by to fakt někdo přehlídl ale když je to na 90% stejně napsané jak by to mělo fungovat tak to asi není z hlavy toho kdo to sepsal ale od někoho jiného že? Kdyby byl tvůrce této žádosti originální tak by mohl sestrojit o mnohem lepší návrh a ještě by se ani trochu nepodobal je několik způsobu jak by mohlo vše okolo toho fungovat. 

jan38

Hráč

41
14.5.2020 18:26, naposledy upraveno 14.5.2020 18:42 uživatelem jan38

já to psal z hlavy kdyz ani jsem nevedel ze nejake agro bylo zažadane 

inspiroval jsem se pouze farming simulatorem ale nemusime kvuli nejake farme delat rozbroje, jak jsem rikal muze byt vice farem ty svoji ja svoji. 

Ano je spousta zpusobu ale ty by se postupen casu mohli zridit kdyby bylo schvaleno ale jak je videt tak se to neschvali kdyz to neschvalili ani tobe.

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~97