Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

DJDave


26.7.2022 18:03, naposledy upraveno 26.7.2022 18:09 uživatelem DJDave

Zdravím všechny hráče, spoluhráče a přátele.Kdyby mi někdo před měsícem řekl, že tady budu o sobě psát, tak tomu nejspíš neuvěřím. Původně jsem to ani neměl v plánu, ale když jsem viděl některé mé spoluhráče, jakým způsobem k této dané věci přistupují, tak jsem se rozhodl svůj pocit nejistoty přerušit, a začít. 

 

Moje jméno je David a je mi 17 let, ale díky mému "autorskému"či "hudebnímu" jménu (nazvěte si to jak chcete)mi všichni říkají DJDave. Je asi blbost si říkat "umělec" či jinak obecně.Věnuji se DJingu a hudební produkci. Už od mala jsem měl velice  silný vztah k hudbě a celkově mi hudba pomáhala v situacích, kdy jsme prožíval těžké chvíle. Dá se říct že i do teď je pro mě hudba něco jako lék či naděje jít dál a dělat  to, co mě baví.Svůj první velký kontakt s hudbou jsem měl ve školce u nás na vesnici, kde jsem poznával a projevoval svůj značný zájem o hudbu a její dění. Po té jsem začal chodit do umělecké školy, kde jsem měl hudební výchovu a hodiny kytary.Jak jsem již zmiňoval na začátku, hudba pro mě hodně znamená a mám k ní velice blízký vztah, ale i přes to mě hodiny kytary mě nebavily a už jsem jen odpočítával na hodinách kdy hodina skončí a můžu vypadnout. S tímto obdobím jsem se naštěstí rozloučil a mohl jsem i tak dělat to co mě baví.V roce 2019 jsem si projížděl YouTube hudební trendy a našel jsem tam hudební video od norského umělce "Kygo" který tvoří elektronickou či taneční hudbu pod žánrem "Tropical House" a "Dance music". Nějakou dobu jsem tohoto umělce sledoval, a jeho hudební tvorba ve mně zanechala kus naděje a štěstí. Moje začátky jsou jen díky němu, protože bez něj bych nedělal to, co mě baví a naplňuje.Dá se říct že je to můj hudební vzor a inspirace i do teď.Převážně hraju v klubech či jiných párty akcích.Když zrovna nikde nehraju, tak převážně produkuji svoji hudbu.Od remixů až po vlastní tvorbu.Dnes jsem rád za každou spolupráci s ostatními umělci. Svůj volný čas trávím většinou s partou mých dobrých přátel nebo taky miluju hraní počítačových her.Poslední půl rok hodně trávím na MTA serveru skimo roleplay.Mám zde dostačující počet parťáků,přátel se kterýma hraju a poslední dobou i volám.Kdybych měl popsat své začátky na skimu, tak se nejspíš každý začne divit a myslet si že to snad ani není možné. Za své začátky se velice stydím i přes to, že Skimo byl můj první RP server na kterém jsem začal hrát. A to jen díky mým kamarádům @Markuus , @neznamy#6802. Bez nich bych tu ani nebyl. Oni byli ti, kteří semnou strávili nespočet hodin učením a hráním na tomto serveru a portálu.Za toto jsem jim moc vděčný.Dnes už bohužel hraju bez nich, protože oba dva mají permanentní bany. Z mého hlediska je to silný příběh.Doufám že se to jednoho dne změní a někdy si spolu všichni tři zahrajeme protože díky nim tu jsem.Jak jsem již zmiňoval, mé začátky na skimu byly katastrofální.Moji Ban history radši nebudu nějak zmiňovat. Prostě začátečnické nedostatky a porušovaní pravidel. Ale to se nedávno změnilo. Po mém posledním trestu jsem si říkal. "Proč? Proč já to vlastně hraju? Proč do toho dávám tolik času?" No protože mě to baví a naplňuje. Ano, čtete to dobře. Skimo mě opravdu naplňuje. V ten moment jsem si uvědomil, že mi na tom fakt záleží a mám k tomu také určitý vztah. Nyní na sobě pracuji a učím se i nadále. Mám svůj cíl, který bych chtěl tady na Leosightu splnit. Ovšem nic není jen tak. Je přede mnou spousta práce a usilí. Mám motivaci a cíl. Což je velice důležité. Udělám pro to vše, abych byl tam kde chci být. Jak v hudebním světě, tak  i v tom herním.

 

 

 

DJDave


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024