Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
27.7.2022 06:46, naposledy upraveno 27.7.2022 06:47 uživatelem xyzxd

Ahoj @SovietDog ,

Prešla nejaka doba aspoň premňa to bola dosť dlhá doba leosight je pre mňa všetko, na skime som hral rok a to bolo to najlepšie velmi ma to bavilo len potom som si to pokazil a dostal ban a už som bol len toxic aj keď som si myslel že to boli bany nepravom alebo bany len tak, tak neboli bola to chyba na mojej strane keby viem poriadne pravidlá tak by sa to nestalo a nedotiahlo až sem to moja chovanie k tebe tiež nebolo moc pekne za to sa velmi ospravelňujem. Ak by si náhodou zvažoval nad skrátenim banu alebo dokonca unbanu ver mi už nebudeš lutovať budem sa chovať normálne a slušne ku každemu ale ešte predtým čo si znovu pojdem zahrať na vaš super server si poriadne prečítam pravidla aby som toho nemusel lutovať.
Ďakujem prajem pekný deň.
Budem to kopirovať kým nezistím že ti v tej hlave fakt jeblo. 
PS: O unban nestojim len rad pozorujem retardovanych ludi.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování, příspěvek za účelem urážek

Brumik

Hráč

37
27.7.2022 09:54

SovietDog ti odpoví to samé... Včera ve 12:24 si od něj dostal vyjádření.

D3ST

Hráč

12
27.7.2022 12:31

Som brutálne rád za Sovieta, že ťa nepustil na server. Vo všetkom čo povedal mal 100% pravdu a dúfam že čoskoro dostaneš ban aj na fóre. 


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024