Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Prague tuning garage


tadeas14cz

Hráč

0
14.5.2020 20:34, naposledy upraveno 14.5.2020 23:41 uživatelem tadeas14cz

Název frakce: Prague tuning garage

Typ frakce: Mechanická dílna

Zakládající členové: Petr Katr,Nikol Qertylova

Startovní kapitál: 50000

Popis frakce: Frakce by se zabývala úpravou aut,počet členů by byl 5 max 8. Úprava by byla levnější a dostupnější a alespoň by měla OAS konkurenci. 

 

Scor

Hráč

63
14.5.2020 20:56, naposledy upraveno 14.5.2020 21:06 uživatelem Scor

Chtěl bych se zeptat kvůli čemu konkurence OAS? Už to tady jednou bylo a OAS zvládá svojí práci a konkurence není třeba. Na poměry Artheonu není třeba aby tady byla další frakce stejného zaměření. 
Proti

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no. 21 (zvýraznění PROTI, může být zavádějící)

tadeas14cz

Hráč

0
14.5.2020 23:26, naposledy upraveno 14.5.2020 23:31 uživatelem tadeas14cz

Díky za tvůj názor a chtěl bych ti odpovědět na otázku proč konkurence oasu. Podle mě by měla mít každá společnost nebo jak se to dá nazvat konkurenci aby věděli co vylepšovat to zaprvé a za druhé podle mě je ten jejich tuning až moc předražený,nikdo asi ůplně nechce platit za chip tunig 1,5mega.chci ten tuning udělat víc dostupný i ostatním. Tož je ode mne vše pokud máš jiný názor rád si ho přečtu.

 

nEscafeX

Hráč

26
15.5.2020 01:11, naposledy upraveno 15.5.2020 01:18 uživatelem nEscafeX

Mno, kdyby se měla přidat konkurence OAS, tak bych spíše hlasoval pro PowerStock Garage. Jelikož to tam mají i pěkně rozepsané, a dost pozitivních hlasů. Takže já jsem 

PROTI

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no. 21 (zvýraznění PROTI, může být zavádějící)

jan38

Hráč

41
15.5.2020 14:51

Je pravda ze OAS ma predrazene ale extra jen za odtah daji lidi 20k v realite to tak drahe asi neni a levnejsi nez odtah je cely vymeneny motor ktery me stal 15k no to uz si musis pres ooc promluvit s majitelem oasi proc je tak drahy ale pro mesto staci jeden tuning a to je oas odtahuji opravuji a tunuji takze myslim ze dalsi je zbytecne. 

15.5.2020 22:53

Žiadosť nie je dostatočne rozpísaná. Zamietam.


Powered by LeoSight IFS
LT~58

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo