Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


Georgeeecz

Hráč

1
31.7.2022 15:59

ahoj jmenuju se Georgee v RP se jmenuju Georgee Brawen erpim Vagos , dnes se stalo něco za co jsem trochu mohl ale taky ne , přijely borci a vyhrožovaly nám , po té jsme jeli pro homiho do nemocnice a pak tam přijeli opět , a zacli tahat zbrane jako bassbolky atd. no ja jsem vytahl nuz a zacal jsem tam bodat toho borce ani jednou se do me netrefil , 1 - on ne erpil injuries protoze jsem do nej bodal nozem jak dlouho , potom mi do zad nabehl borec se sprejem se kterym me zadusil , takze PK ze jo , no potom jsem dal respawn protoze doktori hned na proti , a pak jsem rpil ze mi neni moc dobře z toho spreje , nic jsem neposral 

31.7.2022 16:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Georgeeecz

Hráč

1
31.7.2022 16:41, naposledy upraveno 31.7.2022 17:06 uživatelem Georgeeecz

jenom skoda ze jsem tam vlastne lezel na zemi ze , a ten co jel kolem tebe v tom modrym tak nerpil injuries , bodal jsem ho tam , u toho druheho klipu jsem jen pomahal sejmout typka co trolil ale dobrý a navíc je to ze včéra a na to uz jsem dostal upozornění 

Georgeeecz

Hráč

1
31.7.2022 18:11

prosím odpověď protože docela se nudím 

 

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Double post, příště užij úpravu příspěvku.
1.8.2022 02:15, naposledy upraveno 1.8.2022 11:24 uživatelem Dzardys

Dělal jsi tam hovadiny, nepřistál od tebe jedinej report, kde bys nahlašoval porušení pravidel, rád ses toho účastnil a skákal ze střechy jako SpiderMan. Nemam sebemenší důvod ti ban zrušit, ještě k tomu neznáš ani pravidla fóra. Takže jsem přesvědčen, že jsi nečetl ani ta pravidla ve hře. Nudu si zažeň tím, že si je párkrát přečteš.

Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo