Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban


JakubCapek12

Hráč

2
31.7.2022 19:19

Dostal jsem ban když jsem něco řešil s Adminem samozřejmě bych si injures zaerpil ale potřeboval jsem to dořešit s Adminem prosím o unban

Holub

Hráč

46
31.7.2022 20:09, naposledy upraveno 31.7.2022 21:16 uživatelem Holub

Tohle si užiju.

Report padnul na mou osobu na základě toho, že postava daného hráče se ocitla v přestřelce na základě vyhroceného chování, které postava již druhým dnem předváděla. Zpočátku se řešila čistě ta střelba bez jakéhokoliv osvětlení dané situace, až po dovysvětlení celé situace začalo být jasné, že sis tam do toho reportu hodil to, co se ti hodilo do karet.
Jen jak začalo celé to RP, které vedlo k tomuhle - začínalo to arogantním chováním u odtahu vozidla (no, kdyby jen IC, že ano, na odpověď, že daná interakce je v /ame, jsi mi odpověděl "nezájem" a "report", tolik i k tomu, že jsem se s tebou při řešení dané věci nepáral a rovnou poslal logy) z parkoviště pro služební vozy PSA, pokračovalo to výhružkami s tím, že bylo jasné, že tahle arogantní ku... (referuji o postavě) dostane co proto.

Původně jsem na tebe chtěl dát report za Zero Tolerance už včera, kdy mi spadla hra poté, co tvoje postava naprala do lampy (což je škoda, jinak by ten ban byl už včera). Po napojení jsem viděl, že ty nikde a u auta ZÁHADNĚ(!) píchnuté kolo (levé přední na zadokolce, takže to bylo víc než jasné). Tolik k tomuhle. Z logu auta se nic nezjistilo, ale každý, kdo si dá pět a pět dohromady, by dokázal vydedukovat co se stalo. Tady tě zachránilo to, jak je MTA nestabilní.

A teď k tomu, co se stalo. Bylo rozpoznáno auto na základě SPZ a podobné nevkusnosti jako to modré BMW, co tam bylo včera (to mi připomíná - logy k lakování máš? :) ). Jediný rozdíl byl v barvě. No, původní plán byl odtamtud tu arogantní mrchu (opět referování o postavě, nikoliv o hráči) dostat pryč a dát ji ponaučení, že na cizí majetek se nešahá a že si má dvakrát rozmyslet, než se pokusí s někým takovým vyje...žkovat. Skončilo to rozstřeleným autem a s postavou v těžkém zranění, nebo s ikonkou injuries. Tolik k tomuhle.

Nyní ti tu přihodím drobný výcuc z pravidel:

V průběhu boje nemusíš RPit zranění, bezprostředně po skončení boje je však zcela na místě zvážit zásahy a vliv na tvoji postavu, poté je již povinné hrát RP injuries (status je nutné nastavit nejpozději do 2 minut od posledního výstřelu/úderu, jinak už se jedná o porušení pravidel). V kolik že padnul ten report? A v kolik byl přijat? A status nikde? Jejdanáčku...

A k tomu pravidlu 21...

31.7.202218:40:43* ?????? ????? bere do rukou Glock 17.*

31.7.202218:40:45[Čeština] Nikoleta Seda říká: Mrdá?   << Dobrá reakce na člověka, co na tvou postavu zamíří zbraň

31.7.202218:40:47District IC: Slyšíš hlasité výstřely z pistole.

31.7.202218:41:04Nikoleta Seda: (( rp máš kde ))

31.7.202218:41:07Nikoleta Seda: (( sotp ))

31.7.202218:41:09Nikoleta Seda: (( kde má RP ))

31.7.202218:41:10Nikoleta Seda: (( hej ))

31.7.202218:41:13Nikoleta Seda: (( report máš ))

31.7.202218:41:17Nikoleta Seda: (( report ))

31.7.202218:41:19Nikoleta Seda: (( kokote ))

Tolik k celé věci. O tvém kamarádovi, který si myslel, že je příhodné se příplést do cesty někomu, kdo evidentně střílel (tam mě zajímá zda byla nějaká komunikace, ale pochybuju o tom), radši nemluvě. Není potřeba připomínat, že jeho porušení pravidel nezůstala bez povšimnutí a jeho cesta byla stejná jako ta tvá - k banu.

 

A pro tvé info - podobné rádoby mufyjány, co si myslí, že jim patří celý svět, si vychutnávám v IC a v reportech už sakra dlouho.

12.8.2022 18:29

Ahoj,

Asi nic vysvětlovat nemusím Holub to stihl udělat veškeré za mě.

Omlouvám se za pozdní odpověď.

Přeji ti hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~29