Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Už vím důvod perma banu


MichalMuzik

Hráč

5
1.8.2022 23:37, naposledy upraveno 2.8.2022 00:29 uživatelem MichalMuzik

Můj bratránek měl notebook můj notebook když jsem byl na dovolený Honza Černý dělal prej nějáký blbosti a jelikož měl můj notebook tak se tam nemohu přihlásit i já na svůj učet ale slibuju,,, Už to nebudu pujčovat a omlouvám se za svého bratránka ale za to přeci já nemohu 

<3

MichalMuzik

Hráč

5
2.8.2022 00:30

zkontrolovat si to klidně mužete sám mi řekl že dělal nějáký blbosti s nějákýma týpkama a že napsal bacha aby nás neviděl admin a admin se prej na něho portnul a dostal permu na mém notebooku :D

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

izerman

Hráč

15
2.8.2022 00:54

Někdo byl na mém notebooku.... Tohle už tu bylo několikrát možná i milionkrát v žádostech o unban. Pokud chceš opravdu dostat unban, tak sepiš dojemnou smysluplnou žádost, kde napíšeš vše po pravdě jak bylo a třeba ten unban dostaneš :) 

2.8.2022 05:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

MichalMuzik

Hráč

5
2.8.2022 14:50, naposledy upraveno 2.8.2022 14:51 uživatelem MichalMuzik

@Lexikonn ano jsem ale můj učet to nebyl a jelikož dostal permu tak se nemohu přihlásit vůbec on byl na svém učtu ale na mém notebooku a tohle vymýšlení není :D klidně se koukni že jsem online dlouho nebyl nemám důvod si vymýšlet :D A nikdo moje údaje neví na můj skimo učet prostě byl na svém učtě ale můj notebook měl doma myslel jsem když si ho vezmu zpět domu na svojí wifi že bude vše ok že bude mít on jen permu... ale omyl nemohu se tam přihlásit i tak :)

 

izerman

Hráč

15
2.8.2022 15:04

@MichalMuzik Já ti radil dobře. Tímhle si to akorát zhoršuješ... Vybodni se na to a sepiš si srozumitelnou žádost tak jak má být a pak uvidíš na čem budeš. Zatím to vypadá jen že se to snažíš zamluvit výmyslem jelikož nemáš na to žádnej přímej důkaz a i tak pokud by to byla pravda tak se tu jedná o určité pravidlo které ti Lexikonn zaslal. Jestli chceš opravdu dostat unban musíš na toho administrátora co ti ho udělil a na všechny další udělat dojem. Koukni se do sekce žádosti o unban do složky Archiv :) 

MichalMuzik

Hráč

5
2.8.2022 15:12

Blbé je že nevím kdo mu ho udělil :DD

Samik

Hráč

48
2.8.2022 18:01

Se koukni do banlistu a sepiš si žádost, zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~73

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024