Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


MichalMuzik

Hráč

5
2.8.2022 18:24, naposledy upraveno 5.8.2022 10:41 uživatelem MichalMuzik

Zdravím,,, mé jméno ve hře je Vaidas De Sanchez, pojdme k věci. Za co nebo proč jsem dostal ban, bylo tak že můj bratránek měl můj notebook a hrál na svém učte každý akorát jednou udělal blbost a dostal permu a takže se tam nemohu přihlásit i já.. Chtěl bych zase mezi super komunitu a mezi mé kamarády který jsem si tam našel a vybudoval kamarádství a jsem za toto opravdu rád... Proč bych chtěl unpermu jelikož Skimo můj oblíbený server miluju, miluju rp prostě všechny super hráče a také administrátory a majitele Rataje. <3 Proč jsem vlastně permu dostal? Protože jsem blbec co někomu dá svůj počítač a hnedka problémy slibuju nebude se to opakovat....

Vím že za to mohu já když někomu dám svojí věc a že za to nesu zodpovědnost... Těšil jsem se že si po dlouhé době zahraju na svém oblíbeným serveru ale nevyšlo mi to protože ten perma,,, právě proto si žádám o unban a slibuju že už svůj počítač nikomu nedám... vím někomu to může přijít jako blbost a že lžu akorát tohle lež není...

To co jsem napsal je jenom pravda nemám důvod si vymýšlet,,, a proto moc prosím abych se mohl vrátit na skimo 

Ted vlastně takové shrnutí: Kdo hrál na mém notebooku MTA ale na svým učtu můj bratránek Štěpán (Honza Černý). Ten tam prej dělal blbosti s někým a dostal permu ale problém je že na mém PC (Notebooku). Moc prosím hlavně administrátory at já mám unban protože se mi stýská po mém nejoblíbenějším serveru...

(A ano vím za svoje věci nesu zodpovědnost) 

Mám vás rád <3 psal Vaidas De Sanchez 


Powered by LeoSight IFS
LT~14

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024