Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN, zkrácení trestu ..


Netrix

Hráč

10
2.8.2022 22:37, naposledy upraveno 2.8.2022 22:40 uživatelem Netrix

Důvod banu: Trolling.

Délka trestu: perma banned.

Obhajoba:

Dobrý večer milá skimo komunito, touto žádosti bych si chtěl zažádat o UB který mi byl udělen přibližně 24.2. 2022 přesněji za trolling a DM .. Jednalo se o situaci kdy jsem běhal po benzínce a DMkoval jsem každého hráče kterého jsem viděl, během DM jsem psal do OOC/IC chatu narážky na majitele celého projektu .. V danou chvíli kdy celý incident probíhal jsem si neuvědomil co mi za toto můžu hrozit a neměl jsem prostě mozek .. Taktéž bych jsem se chtěl celým srdcem omluvit všem hráčům / adminům které jsem v dané situaci nějak poškodil nebo urazil, je mi to velmi líto a byl bych moc,moc rád za další šanci, opět bych si rád zavzpomínal na staré časy kdy jsem hrál s kámošema na SKIMU. 

Předem děkuji za odpověď u daného verdiktu který mi jako AT udělíte .. Netrix.



Z celého srdce se omlouvám vedení projektu které jsem u dané situace poškodil.

2.8.2022 23:11, odstraněno 2.8.2022 23:18 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdendas

Hráč

20
2.8.2022 23:38

Za mě osobně bych chtěl vyjádřit svůj názor k věci, jak už píšeš, dopustil ses masivního DM + si měl následný mixing a nadávky na majitele projektu. Jak už tu psal někdo nad tebou.

Za mě je jedno asi ponadává Ratajovi a nebo hráči, nemělo by se to nějak porovnávat a mělo by to být na stejné míře jako porušení pravidla 21. A nemusíme z toho dělat hned nějaké drama a vybuřování jak spoluhráč nademnou.

Dále podle toho co si sepsal, tak ban už máš delší dobu a také ses za tu dobu mohl pěkně zapřemýšlet.

Žádost si sepsal v celku obstojně narozdíl od jiných hráčů a chápu, že po takové době by si chtěl opět zavítat za brány leosightu a podívat se co je nové.

Já osobně bych ti další šanci dal, už jen za tvé uvědomení.

Develon

Hráč

40
2.8.2022 23:50

Taktéž ti přeju hodně štěstí , myslím že své sis odpykal , a věřím že ses poučil a zamyslel se sám nad sebou. Věřím že do budoucna bys mohl být i přínosem pro RP a komunitu.

 

Qermo

Hráč

16
2.8.2022 23:55

S Netrim se už chvíli známe a hráli jsme spolu i na konkurenčním projektu. Jeho RP je seriózní a dle mého dobré. Pokud se v minulosti dopustil trollingu, či jiných Skimo výtržností, jsem schopen se zaručit, že se jednalo o pouhé opominutí smyslů. Netrix měl spoustu času na to si svou chybu uvědomit a poučit se. 

Dle mého si zaslouží druhou šanci. Jsem za unban.

2.8.2022 23:59

Nějakou dobu po své permě jsi přišel na náš Discord přesně s tímto:

https://cdn.discordapp.com/attachments/784365052085403650/1004146170622378005/IMG_1298.PNG

Takže ne, žádný unban ode mě neočekávej.


Powered by LeoSight IFS
LT~72

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024