Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Corleone crime family

1 2



Radeckoo

Hráč

4
3.8.2022 07:49, naposledy upraveno 3.8.2022 13:26 uživatelem Radeckoo

((Jakožto nově vzniklá organizace stále hledáme nové hráče, takže pokud je ti víc než 15 let, neváhej nás kontaktovat na DC. Radeck0#0074 nebo Qermo#3754))

Úvod

Jedná se o gangsterskou rodinu, jejíž kořeny sahají až do samotné Sicílie. Po 2. světové válce se rodina přestěhovala do USA na Long Island, kde Don Vito Corleone vybudoval své impérium avšak u toho čelil těm největším mafiánským bossům jako je například Don Altobello nebo Don Fanucci. I když se mu podařilo silnou konkurenci překonat, tak si musel počínat s velkými finančními problémy. Dlouhou dobu jim vzdoroval ale nakonec jim rodina podlehla a ztratila většinu svého majetku. Už starý Vito Corleone přenechal své místo nejstaršímu synovi Marcovi.

Mladá krev

Marco je jako nejstarší syn právoplatným dědicem, bohužel po finančním krachu jim toho moc nezbylo a tak je nucen si rodinné dědictví obstarat sám. Ze všeho nejdřív se rozhodne přestěhovat do státu San Andreas, kde náhodou potká svého starého kamaráda ze Sicílie Flavia Arca a začne s ním spolupracovat. Společně značnou obchodovat s kokainem a na pomoc si zavolají ještě pár známých. Když se jim trochu polepší, koupí menší sídlo v malém městečku pod Mount Chiliad. 

Jacko88

Hráč

41
3.8.2022 09:34

Čekám na pokračování. 🔥⭐

Don [Jacko] Pepóne ✍️

Holub

Hráč

46
3.8.2022 11:15

Rád bych vás upozornil kdyžtak na možné problémy s jménem postavy a celkově backgroundem mírně založeném na Kmotrovi. 

PS: Marco Corleone je skutečně non-RP jméno, tak bych asi být tebou zkusil pohledat jiné křestní jméno. 

Radeckoo

Hráč

4
3.8.2022 12:58, naposledy upraveno 3.8.2022 13:19 uživatelem Radeckoo

@Holub počítal jsem s tím že to možná bude trochu problém a tak jsem zvolil právě toto jméno. 

Nevím zda jsi viděl film nebo četl knížku ale křestní jméno Marco je mnou dosazené a s "kmotrem" nemá nic společného.

A k tomu backgroundu, nemyslím si že by to měl být problém protože nekopíruje přesný děj a nikdo ze zmíněných osob IC neexistuje. (Respektive ty postavy nejsou vytvořené a nikdy nebudou)

 

Holub

Hráč

46
3.8.2022 13:40

No, Marco Corleone skutečně není jméno, které by v rámci Kmotra figurovalo, to je pravda. Bohužel problém je v tom, že tohle jméno používá i nějaký zápasník, nebo co to vůbec je. To je taky důvod proč ti to tady píšu, aby pak nenastal nějaký problém kvůli tomu.

Jinak s tím lorem souhlasím, jen prostě vím, že to jde udělat i jinak, kreativně, lépe. 

 

Radeckoo

Hráč

4
3.8.2022 13:48

@Holub s tím zápasníkem máš pravdu, také jsem si to dohledal. Nemyslím si však že je to důvod ke změně jména. Myslím si že takových případů bude na serveru víc avšak si jich doteď nikdo nevšiml. (Sám jsem doteď nevěděl že někdo jako Marco Corleone existuje) Navíc moje postava příjmením a činností jasně poukazuje na Corleone crime family a tím pádem nemá s daným zápasníkem nic společného.

Belty

Hráč

4
7.8.2022 02:39

Koukám že rád sleduješ kmotra. Celkově při čtení tvého příběhu jsem málem usnul, docela nuda.. navíc by to chtělo možná větší informace, nebo možná více rozvinout ten příběh... SLABOTA

Radeckoo

Hráč

4
7.8.2022 13:34, naposledy upraveno 7.8.2022 13:41 uživatelem Radeckoo

Ahoj @Belty, samozřejmě ne každému se musí mnou vymyšlený příběh líbit. Stejně tak ho každý nemusí ani pochopit. Každopádně vzhledem k tvé historii na skimu a v RP celkově musím ocenit tvou odvahu napsat tento komentář.

D3ST

Hráč

12
7.8.2022 13:53

@Radeckoo cením ťa, šľahol si teraz pravdu jak pán. 

FalciGG

Hráč

2
7.8.2022 14:27

Sice toto je hezký no ale když sekouknu na žádost o frakci na fivem a tady tak tady máš pár řádku a u fivem musíš mít toho několik víc :/ popř. kdybys chtěl mužu ti poskytnout nějaký frakce;) Křeček#6314 Ale pssst ty mužeš použít i na mta akorát trošku poupravit ;)

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~108