Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Diesel&Natural Garage-GNS

1 2



Bushino

Hráč

7
16.5.2020 11:07, naposledy upraveno 16.5.2020 11:10 uživatelem Bushino

No jako to je taky pravda ale spíše celá myšlenka byla založena na tom že by jsme se rádi dostali k mechanikum ale není místo no, tak nás napadlo zkusit návrh na další firmu ale po těch pár komentářích my je jasný že to nevyjde, takže mám 2 možnosti 

1) skončit na serveru s toho důvodu že tam začíná být nuda

2) čekat jestli se něco na serveru změní

 

Ale zase se musí počítat s tím že na serveru je nějaké množství lidí které se tam nudí a chtěli by např. Do nějaké frakce ale těch moc není a většina jich je plná takže šance se tam dostat moc není.

A také momentální výdělky jsou docela nízké a některé ceny prehnane takže taky další důvod proč by hráče mohl server přestat bavit

16.5.2020 11:35
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 11:43

Já nevydiram bože kde si to zase vzal, já nechci jen tak skončit jen rikam že by mohli přidat alespoň neco na zábavu když tu začíná bejt nuda

KevinLuk

Hráč

4
16.5.2020 11:45

Hoši ser** na to nehádat se a vyčkejte co na to řekne paradoxx

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 11:48, naposledy upraveno 16.5.2020 12:00 uživatelem Bushino

Já se nehadam ale asi si sám vydel že odepisuje na komentáře který ani nepochopil, no prostě s tímhle člověkem nemá cenu něco řešit protože to je jak nic neříct.

A taky jsem do teď nepochopil proč někdo srovnává frakci s tím jak je napsaný návrh, podle mě je to kravina a jde o to jak ta firma bude fungovat a majitelé se k ní stavět a ne to hned srovnávat s tím jak je to napsaný. 

16.5.2020 12:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 12:21, naposledy upraveno 16.5.2020 12:48 uživatelem Bushino

Tak jako ono je něco jinyho být u PČR apod. Kde mají rp akce skoro pořád ale asi se nedá rpit u toho jezdit u tsi a tamhle 5min stát a hlídat nevím opravdu co by se tam dalo rpit a zmiňuji tsi protože je to asi tak jedna z hodne mála frakci kam se dá dostat, ale jako jenom jezdit a hlídat asi nikoho dlouho bavit nebude.

Tak se nedivte že je web plný takovýmito návrhy na založení frakce když už se fakt ty hráči nudí s toho že nic nedělají protože není co.

A to každý nějak začínal sem myslel tak že tohle byl první rp server co jsem hral a prostě jsem to úplně neznal tak mi to že začátku nešlo ale naučil sem se to a a nováček už nejsem a chápu o co tu jde apod. Ale asi skoro nikdo to neumí hned od začátku a vy ho hned odsoudite že se dopustil nějaké chyby no tak jako sory ale to taky nedává logiku. 

20.5.2020 16:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.5.2020 17:50

Bude zriadená mechanická dielňa pod vedením administrátora nakoľko ani jedna zo žiadostí nesplnila očakávania admin tímu. Časom sa mechanická dielňa presunie pod vedenie hráča. Zamykám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~51