Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Omlouvam se za vše co jsem udělala Určítě jse to už nestane ale lano se vždy dělalo passiv tak ja nevím


4.8.2022 15:17

Byla bych moc ráda kdybych dostala unban už se to nestane Děkuji.

VajkoChlpko

Hráč

58
4.8.2022 15:19

Pasívne sa erpia iba predmety, ktoré v hre nie sú, avšak lano ako item existuje, takže by sa po správnosti NIKDY erpiť nemalo pasívne. Pokiaľ ti nie sú jasné pravidlá, nejaký helper v hre si ťa určite zoberie na zaučenie, pokiaľ si tam ešte nebol/a.

4.8.2022 15:20

@VajkoChlpko 

 

Ahoj, jako nevěděla jsem že tam je lano na začatku mi to  nikdo neřek 

 

zaučenie nepotřebuji .

4.8.2022 15:25
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
4.8.2022 15:29, naposledy upraveno 4.8.2022 15:31 uživatelem Keksik

Předem říkam, že má odpoveď neslouží jako zesměšnění ani nic podobného. Ani neslouží jako konečná odpoveď zda unban dostaneš

Ahoj.. abych se vyjádřil k tvé žádosti. Musím říct že takto žádost určitě nemá vypadat. Pokud jsi něco provedl/a tak bys měl/a dát znát, že tě to mrzí, popřípadně přidat datum banu, na jak dlouho ti byl ban udělen, kým byl udělen a důvod. Dále nějaké ponaučení z toho.  Avšak ti doporučím.. předtím než budeš RPit pasivně něco čím si nejsi jistý, tak stačí napsat do /hc (helpchat) tam ti milerádi poradíme.  

E: Dále ti můžu nabídnout zaučení pokud o něj stojíš. Po skončení tvého banu si můžeš požádat do /hc (helpchat) o zaučení aby se nic podobného už víckrát nestalo.

S pozdravem 🥳Keksík🥳.

4.8.2022 15:35

Ahoj Pavle,

Jak již napsal @VajkoChlpko a @neznamy#6563

Item který ve hře je se NIKDY neerpil passivně, erpí se pouze ty předměty, které zde nejsou.

Nadále jak psal samiček, již dnes ráno jsem tě varoval za tvé blbosti na benzínce a byl sem ještě hodnej, varoval jsem tě, že naposledy a budu zlý, což se taky stalo.

Ke konci mám pro tebe jen.. když hraješ za ženskou postavu nemusíš všude psát jako žena.

Unban ani zkrácení nebude, nějakou menší historii už máš.

Přeji ti hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~47