Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Fix Garage


DaNNyCZ

Hráč

1
16.5.2020 02:29

Název frakce: Fix Garage

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Dušan Lacko

Startovní kapitál: 250000

Popis frakce: Zdravím, chtěl bych si založit konkurenční firmu, Auto dílna, jelikož vidím dost často jak hráči davaj na inzerát ze potřebujou mechanika at se dostaví do dílny, další věc je ta ze si myslím ze jejich odtah neni dostatečně aktivní a celkově. Proto bych si chtěl založit firmu nebo Auto dílnu, Proč si myslím ze bych mohl mít dílnu, mam rad strašně auta a ne nejmenovaném serveru sem rád rpil opravu vozu a pracoval jako mechanik baví mě pracovat z auty a jsem hodně často aktivní, kdybychom upravovali auta nebo opravovali tak vše čisté RP, člověkovi co by si nechal u nas předělat ci opravit auto by dostal náhradní vuz, aby to bylo více reálné, a po předělání /opraveni bychom ho informovali. Stačili by nam 3/2 odtahovky 1 dodávka na převoz dílů a 3 nějaké obyčejné auta nebo bychom si po případě koupili z vlastních financích, zaměstnanců bych si představoval 7 maximálně včetně me a hlavně aktivních. Meli bychom otevřeno každý den minimálně 4 Denně a věnovali bychom se na plno, peníze co by jsi mechanici vydělali by 70% odevzdali co by šlo do firmy jako plat. Plat bych si představoval reálný asi zhruba 20 tisíc. Děkuji za přečtení a jaký koliv názor. Na severu sem zejména každý den a věnoval bych se firmě.

DaNNyCZ

Hráč

1
16.5.2020 02:33

Pardon za chyby.. Přišel sem z akce:D a koukal sem tak na forum a napadlo mě to, tak sem to napsal raci teď pak bych zapomněl 

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 02:46

Nekopiruj byli jsme první a tolik dílen asi neudělaj 

Petan09

Hráč

20
16.5.2020 10:22

Jsem jednoznačně proti, neměli by využití. 

Těchto frakcí tu bylo několik a určitě bych tobě vedení frakce nedal. 

 

 

Jednoznačně NE

Petan09

20.5.2020 17:50

Bude zriadená mechanická dielňa pod vedením administrátora nakoľko ani jedna zo žiadostí nesplnila očakávania admin tímu. Časom sa mechanická dielňa presunie pod vedenie hráča. Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024