Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Radeckoo

Hráč

4
4.8.2022 22:30, naposledy upraveno 5.8.2022 20:22 uživatelem Radeckoo

Zdravím, před chvílí jsem na serveru dostal ban na 24h za porušení pravidla č. 21, tedy nadávání v OOC chatu. Nebudu se zde vymlovat že jsem nic neudělal, protože vím že ano. Žádost o unban podávám proto že nadávky, které jsem v OOC chatu použil nebyli mířené na žádnou konkrétní osobu avšak na kvalitu RP. K porušení pravidel došlo při RP akci kdy jsem byl já jako řidič kamionu okrádán. RP akce skončila voidem a okrádající strana dostala trest za DM ( všichni dostali ban na 120h někdo i premanent ), proto si myslím že mé rozhořčení bylo zcela na místě. Navíc jsem i přesto RP akci bez zdržování dohrál a report podal až po skončení. I tak se však musím omluvit, ujelo mi to a už se to nestane.

S pozdravem Radeckoo. 

Edit:

Jelikož mi má ban končit dnes po 22:00, což není úplně nejlepší čas, chtěl bych požádat alespoň o zkrácení banu o 2 až 3 hodinky pokud by to bylo možné.

((Ping @SovietDog, @SedliX))

 

 

 

Qermo

Hráč

16
5.8.2022 00:15

Nervy prostě občas ujedou, to jistě, ale mělo by se to umět ovládat. Pokud to je ale při popisovaném příkladu, kdy se jedná o okrádání lidmi, jejichž RP není úplně nejlepší (soudím dle toho co vím od Radecka a dle toho, že dostali chlapci ban) a (ne)zmíněné urážky nebyly ani mířeny na účinkující, nýbrž na nižší kvalitu RP mi to přijde prominutelné. Věřím, že se Radeckoo poučil a je si vědom, že trest za tento přešlap je opravdu možné dostat, tím pádem si dá větší pozor pro příští situace obdobného typu. 24 hodin se sice může zdát jako krátký čas, ale když si to přepočtete na čas udělení banu, do hry by se dostal až tak v deset večer (časem si nejsem přesně jist, u toho banu jsem byl. Bylo to k večeru - k noci), což je nepříjemný čas. Já jsem za unban.

5.8.2022 22:17

Omlouvám se ale do teď jsem byl v práci a doma jsem pouhých 15 minut.

co se unbanu týče tak ten můžu rovnou uzamknout když už ti vypršel.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024