Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o unban


barty

Hráč

22
6.8.2022 13:27

dobry den  

dostal som ban 5.32022 od @Dzardys

Takže začneme viem že to bolo pri prevozoch u diamantov sme išly ku predaju a našli sme tam capkov viem išly sme ich okradnuť ktory boli v bmwečku boli tam asi 5 a jeden na streche mal glue ano je to pravda daly sme im dmko  sme ich rozstrielali a potom sme išly na pdčka a nie za nima čo sme ich okradali ano chapu to viem priznam si svoju chybu ktoru som spravil viem že ilegal je zla vec lebo kvôli ilegalu dostať už ban by som nechcel ilegal už ma nebavi a ani ho už nezačnu legal je lepši  pre erpečko  je to lepši pre komunitu a dal veci 

Chcel by som sa ospravedlniť celej komunite, ktora se stále na Skimu i doteď drží, samozrejme hlavne tím, kterí meli to neštastie se se mnou IC potkať, a zhnusili si kvôli mne hraní na Skimu. Velká omluva  taktiež patrí celému Admin Teamu, hlavne tím, ktorý maly ty nervy riešiť denodenné reporty na mne, a najviac samotnému Dzardysovi.

6.8.2022 14:09, odstraněno 6.8.2022 23:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Troll
9.8.2022 01:29

Dám ti poslední šanci, příště už to s žádostí ale ani nezkoušej. Můžeš jít hrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo