Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban.


7.8.2022 01:15

Takže,dnes jsem dostal ban za to že jsem ukradl vozidlo firmy která nás začala kropit jen tak.Bylo to securitní Vozidlo.Bylo to takhle.Jeli sme z okrádání,A najednou za námi jede Raptor,a Audi.Poté sme se snažili vyhnout těm vozidlům,Ale začali po nás střílet ve 60-120 Km/h.Tak sme zastavily,a kamarád jménem Codis.Začal po nich střílet.Tak sem začal utíkat,do vody.Přepraval jsem k souši a tam už čekali.Tak běžím,a taznou mě.Zaerpím že se bráním,a ukradnu to vozidlo.

Omluva: Omlouvám se za moje chování,bylo to ode mě zlé.Chci se omluvit Adminovy,a těm SecuritakůmAle,sotva jsem na skimu 3 Dny.Takže tak.

Obhajoba: Nepříjde mi normální,že potom co odjedeme tak jen tak za náma pojede raptor a Audi Securiťálů,kterým sme nic neudělali. A jen tak kropej v 60-120Km/h.


Doplněk: Jsem na skimu 3 dny,a hned tohle.Skimo RP se mi zalíbilo,a chci tam pokračovat.Byl bych rád kdybych dostal Unban,Děkuji.

Dallasek

Hráč

1
7.8.2022 01:16

Doufám že dostaneš unban..😅

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban
7.8.2022 01:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

izerman

Hráč

15
7.8.2022 02:03

U toho jsem byl po tom co tě taznul ten člověk tak jsi neRPil a utíkal jsi dál i když dávali 2 osoby na tebe /me zaklekává osobu napsal jsi /do F a žádný důvod k tomu proč zrovna F, jak si vůbec mužeš dovolit psát si na tohle žádost o unban ? A po tom ještě jak jsi po tom co tě taznul ten security člověk tak jsi utíkal a ještě jim ukradl jejich vozidlo bez povolení AT... Viděli to další 2 osoby celkově minimálně 4 :)

Zdendas

Hráč

20
7.8.2022 02:16, naposledy upraveno 7.8.2022 02:18 uživatelem Zdendas

Vše jsem viděl z lodě, když jsem byl kousek od dálnice a převážel barely. Abych se vyjádřil co vše si porušil.

1. Okrádání během Peace time (Určitě máš video)
2. Krádež vozu bez povolení AT
3. Water Evade
4. Sám si řekl, že si dostal tase, jak si se ubránil? Neerpil si tasnutí.
5. Potom si chtěl ukrást / nastoupit Pavlovi do kamionu, ale měl zamčené
6. Nerespektoval a neerpil /me a /do, které na tebe byli vztahovány, jak už zmínil @izerman
7. A příběh jaký popisuješ je v celku dokroucen

Možná buď rád že máš jen 70 hodin, Puding ti to přičetla z 20h na 70h skrze peace time, kdyby se dozvěděla water evade a dalších 5 prohřešků, možná by sis to užil na týden, spíš se nad sebou v klidu zamysli, místo MTA se uč gramatiku v Čj a odpočiň si od MTA.

Unban bych ti určitě nedal a být @Puding, tak ti to protáhnu za těch dalších 5 prohřešků.

xylicxo

Hráč

24
7.8.2022 02:50

Jak to takhle čtu, tak bych asi všem co se chystají eRPit ilegál doporučil, ať napřed nahrají nějaké hodiny a naučí se základní pravidla, než se pustí do ilegálu a až pak, se teprve dozvědí o nějakých pravidlech. ✌️

7.8.2022 11:51

Jsem na skimu 3 Dny,a to Water Evading,to jse zeptejde Codise nebo on to sám udělal a potom to řek mě,A navíc to on Codis sám říkal že chce okrádat.

7.8.2022 12:26

Ban máš oprávněně. Můžeš ten čas věnovat třeba studování pravidel. Pokud chceš pošlu ti je na DC, tam se mi ale ozvi sám - Puding#3378.

Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~83

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024