Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban .


8.8.2022 21:41

Dobrý večer Chtěla bych se zeptat co jsem zase provedl.

1. Epil jsem jak sem měl 

2. Metabaiting ooc a ic ? nic nebylo erpila jsem prostě nic víc 

Co mam dělat ket jen tak příjeli a hned kropily jako why ?

 

chtěl bych prosím žadost o 3Hod ban protože jsem takove nic zleho neudělal 

 

@Holysek Děkuji hezkej večer vám přejí  

Děkuji  

Prosím vás alespon ban na 3hod Nevím co jsem udělal špatneho když jsem erpil a bolo tam LSPD vše a hned ban vše jsme ještě nedoerpili tak why ?

Qermo

Hráč

16
8.8.2022 21:55

Tobě tedy připadá v pořádku napsat členovi PSA do PMs, což je OOC forma chatu, něco ve stylu "hej bro, dojeď sem, střílí se na dálnici"?

Ano, je to metabaiting. Konec debaty.

Develon

Hráč

40
8.8.2022 21:57

ber to pozitivně, vyspíš se a ráno mužeš zas hrát , s čistou hlavou.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
8.8.2022 22:03

@Qermo  Ahoj chtěl jsem říct že Hej bro jsem neřekl navic PSA mě zastavilo pří stříleni a capkove střílelo po psa aja  jsem chtěla napsat ooc jako že nic neudělaš ket oni stříleli do psa a napsal Neazajem no nic Přeji vam kresnej večer 

9.8.2022 10:01

Dobré ráno, nevím teda jak tě oslovovat, protože někdy píšeš v mužském rodě a někdy v ženském rodě. Ale i tak ti tvojí žádost o unban zamítnu z jednoho prostého důvodu. Jak zmínil Qermo výše, tak fakt není normální se ptát hráče kde je a aby se vrátil zpět na dálnici, že mu řekneš kde přesně se střílí. Tomu se milej zlatej říká metabaiting za který si byl/a potrestaný/á a žádost o unban či zkrácení ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024