Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výměna vozu Chevrolet Caprice SS 1990


Julik

Hráč

31
9.8.2022 14:08, naposledy upraveno 9.8.2022 16:17 uživatelem Julik

Zdravím, začal jsem přemýšlet o výměně jednoho z mých vozů.. Jedná se o 1 z 3 kousků speciálně upravených Caprice ve městě. Konktrétně  Caprice SS, neříkám že auto vyměním za první nabídku co mi kdo pošle či podobně. Pisálci dám 30m, ani nepiště děkuji předem. Nejlépe bych bral výměnu za nějakého Němce či Japonce, ale nebráním se ničemu.. 

Nabídky mi posílejte na níže uvedený mail, či pod příspěvek

(brian.spiels@post.ic/222-555),a jen bych chtěl podotknout že auto NENÍ NA PRODEJ, pouze výměna.

 

Info o vozidlu - 

Zrychlení 0-100 : 00:01.810 

Max.rychlost : 262

VIN : 1707

Nájezd : 2429km (z autem se jezdí, takže poté nájezd nemusí souhlasit, větší info předám někomu kdo bude mít zájem.)

 

Foto vozidla 

Přeji hezký zbytek dne, s pozdravem B.Spiels

9.8.2022 15:54

Ahoj Brian, naozaj krásny kúsok, obľubujem vskutku obľubujem tieto staré, a hlavne zachovalé, keďže 2429 nabehaných kilometrov je na vek vozidla krásne číslo. Nemám síce nič na výmenu, a keďže neberieš peniažky, tak sa budem iba potichu kochať 😁. Možno by taktiež neuškodilo viacero fotografií, aby si si nahnal záujemcov, ale expert na šmelinárčenie áut si ty, to veru nie je moja parketa 😁. 

Chcel by som sa ešte tak čisto zo zaujímavosti spýtať, má vozidlo nejaké úpravy, prípadne aké súčiastky boli menené ? A taktiež, čo značí špeciálna úprava označená "SS" ? 

Ďakujem za odpoveď Brianko, pekný zvyšok dňa ti taktiež prajem. 👍

-Badinský

Holub

Hráč

46
9.8.2022 16:01

Zdravím, jen doplním, že v tuhle chvíli vím pouze o dvou SSkách provozovaných ve státě Red County. Otázkou je kde je ten třetí kousek. Jinak možná bych měl něco použitelného na výměnu, jen si to musím vyzvednout z garáže od známého, což je dost možné, že chvilku potrvá.

-Raymond B.

Julik

Hráč

31
9.8.2022 16:12, naposledy upraveno 9.8.2022 16:25 uživatelem Julik

Ahoj Dušane, heled nejsem nějaký odborník zrovna na ty ameriky. Ale jak jsem tak poznal časem když stím jezdím, tak to má celkově jiný podvozek od normální Caprice, zrovna tahle moje je docela dost měkká. Ze začátku mi přišlo že to dost plave, ale je to vše jen o zvyku. Určitě tam bude celkově upravený podvozek, nápravy apod. Poté tam je docela dobře poladěný motor, má to okolo 290 koníku, ale vypráskáš stím jakékoli Evo apod, tak zvaně v tom jejich ''FULLU''. Kdyžtak se mi ozvi, udělám ti vyhlídkovou projíždku. 😁 

Pane Brantley,jak píši nebráním se ničemu. Kdyžtak se mi můžete ozvat na uvedený mail. 

- B.Spiels

Julik

Hráč

31
10.8.2022 14:25

Tak Caprice, si našla nového majitele. Tudíž už inzerát ruším. 

((prosím o lock, předem děkuji))


Powered by LeoSight IFS
LT~50