Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN (SovietDog)


Tulen4762

Hráč

10
11.8.2022 21:00, naposledy upraveno 11.8.2022 21:09 uživatelem Tulen4762

Dobrý den dne 8.8. V 00:09h od @Sovetdog

Za neadekvátní RP cukle pasy  

Vysvětlení: jel jsem v autě a naboural jsem do typka v BMW a já dal že /do cukly  pasy? A hned na to jsem dal /chance 50% což mi vyšlo že neuspěl  admin to nějak neřešil tak jsme to nějak pak erpily a já pak dojel domu a na mě se portl  @SovietDog  že to chce semnou řešit tak jsem to s ním řešil a řekl že to nebude tolerovat a že to řeší s adminama na TS3 řekl jsem mu že chci jít spát a pak jsem šel spát a vydel jsem že mám permu a pak jsem psal to kraviny atd co jsem napsal v nastvanosti.

 

Omlouvám se  @SovietDog 

Strašně mi chybí skimo byla to hra kterou jsem hrál kazdej den prosím chci zpět na skimo  moc mě baví tam hrát a chci zas erpit s kamosema už nikdy neudělám to co jsem udělal  a znova jsem si přečetl zas pravidla.

15.8.2022 17:09

Přát lidem smrt není opravdu pěkná věc, víš to? Ani v afektu ani nikdy jindy by se neměla přát smrt někomu a už vůbec ne kvůli nějaké hry..


To že ti chybí skimo je asi pěkné ale to do žádosti nijak nepatří. Za svou historii si ty sám neseš zodpovědnost a za to jak to právě skončilo můžeš ty sám. Nevím co bych ještě k tomu dodal.. Historii máš pestrou ale to ty víš. Tady to neklapne.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024