Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban phobios (učet ukradnuty )


neznamy#8755

Smazaný účet

4
12.8.2022 13:16, naposledy upraveno 12.8.2022 13:28 uživatelem neznamy#8755

Zdrvaím, včera konkretne som bol zabanovaný adminom @Phobios ban som održal za Troll rp. takže začnem včera som hral proste nejak 2 h až 3 niesom si isty a prve čo mi prišlo čudne bol moj kick     

 

   Dissconnect You were kicked by Console Connect Again-

 

potom som to nejak ignoroval povedal som si že čo zas mi wifi blbne tak napojil tom to znovu. Ale už to nebolo take ako nahle som sa skušal prihlasit napisalo mi to že Odesilam požadavek na Server. a nešlo sa mi proste prihlasit. tak potom som sa skušal zase prihlasit niečo mi načitavalo a dostal som ban že troll rp prve na 3 dni, potom som už mal nervy tak som išiel napisat forum tak potom asi po 1 hodine som sa skušal pripojit a napisalo mi to že tvuj serial je zabanovan  zažadej si o unban na lesight.cz a som si povedal že ako je možne že som prve mal ban na 3 dni potom som za dalši troll dostal permu. potom som  ani nedopisal forum a vyskočil mi tento Gmail : 

                                                   

 

 

ja vlastne použivam tie iste iste udaje všade či tu tak alebo na gmaily všade mam proste heslo a email taky isty.  Tak potom som si spomenul na toto:

 

Ja som ten server hraval nebudem ho tu spominat niektory hrači o tom vedia ten server mal zozačiatku neskutočny hype tak som si povedal že fajn skusim to no a zadaval som tam tie iste udaje jak mam tu aj na gmaily. ano uznavam si moju chybu.  potom som chcel napisat na Disscord helpchat ale ma zaskočilo toto:

 

                                                                                                                                                 

Chcem sa ešte raz dokladne ospravedlnit za moju chybu. a budem rad za vyriešenie mojej žiadosti. Dakujem za pozornost prajem pekny den.

14.8.2022 16:15

Vyřešeno na discordu.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~26