Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zadost


sussybaka

Hráč

2
13.8.2022 21:53, naposledy upraveno 13.8.2022 21:55 uživatelem sussybaka

cauko chtel bych pozadat o unban, byl mi udelen nepravem. @SovietDog

Mart1ny

Hráč

13
13.8.2022 22:05

Ahoj, nie som síce admin ale mám pre teba radu.

Ak si podávaš žiadosť o unban, bolo by dobre sem dať nejake dôkazy (napr log, screen, video) a viac sa rozpisať.

Dopíš napriklad to prečo si mysliš že ti bol ban udeleny nepravom, za čo si dostal ban a celkovo to nejak rozpisať aby si čo najviac ulahčil prácu adminom.  A ak nevieš ako má žiadosť vyzerať najdeš to tu: https://leosight.cz/forum/topic/5401

Shade

Hráč

49
14.8.2022 00:36, naposledy upraveno 14.8.2022 00:38 uživatelem Shade

Zdravím tě SussyBaka, Určitě víš že taková žádost ti asi neprojde, už kvůli tomu kdo jsi a za to jak si to napsal, určitě víš to, že se u žádosti musíš více rozepsat, a dopsat důkaz toho Banu "neprávem". Jak napsal kolega nademnou, je lepší se rozepsat a ne tam prdnout něco takového, nevypadá to dobře a není to vhodná žádost o Unban. Shade out✌

15.8.2022 03:40

Kde mám začít? Od toho že tohle je pouze multi account či od toho že jsi se vydával za svého kolegu z té vaší Seattle opičkové crew? Asi můžu začít od toho že tohle je Multi account našeho milovaného uživatele Krupicce, kterého jsem předevčírem zabanoval znovu.. Nemáš zač, že vás to pořad baví.. už je to celkem otravné..

Asi se není potřeba dále vyjadřovat. zamítám tvojí žádost.


Powered by LeoSight IFS
LT~36