Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban alebo skrátenie banu


sqmal

Hráč

31
14.8.2022 22:23, naposledy upraveno 15.8.2022 04:43 uživatelem sqmal
Zdravím celú komunitu a adminteam,
 
Chcel by som požiadať o unban alebo o skrátenie banu, ktorý som dostal 4.8.2022 21:21 od @SovietDog za DM + bohatá historie (Permanent).

Čo sa týka banu ohľadom DM súhlasím ban mám oprávnenie.
Čo sa týka bohatej histórie tiež s tým súhlasím, hoci kto si môže pozrieť banlist a tych banonv nemám dosť malo, ale na moju obhajobu. Na skimo ma pozval jedna nemenovaná osoba nebudem ju tuto spomínať nakoľko sa spolu nebavíme. Skimo som v tej dobe nebral vážne nakoľko som nevedel, čo tu mám robiť môj kamarát vedel, ako funguje skimo, a tak ďalej, ale mne to nevysvetlil áno viem F1 pravidla existuje, ale dajme si ruku na srdce nikto z vás, ktorý začína hrať nejakú hru, kde sú pravidla si to neštuduje každý si to začne študovať až, keď dostane ban alebo si povie tu chcem RP a chcem byt dobrý v RP. No ja v tu dobu som to neriešil nakoľko sme tu hrávali s tým, že on mi hovoril, čo mám robiť a ja som to robil nevedel som ani, čo /me, ani /do nevedel som nič tak som vsetke rp akcie rp, ako mi on hovoril, a to viedlo k tomu, že som dostával ban. Typu TROLL RP, Zdravý rozum, a tak ďalej. Preto moja história vyzerá, ako vyzerá. No postupne som začínal prichádzať na to, ako to tu funguje tak už som tie baní nedostaval, ale začal ich dostávať on nakoľko on to stále trollil. Preto ma aj dosť veľa perma banov + veľa účtov, na ktorých ich ma. Posledne mesiace som do Skima dal nejaké € nakoľko ma to rp začala dosť baviť a rp na skime ja osobne som vždy videl rp len o zarabani peňazí, ale posledne dobe som viac rp, ako zarábal peniaze, lebo som sú uvedomil, že, keď rp tak je to viac záživnejšie a zároveň tie peniaze pomocou rp prídu samé. Teraz nemyslím okradanie, a tak ďalej. Kto ma pozná si musel všimnúť, že posledne mesiace to RP beriem veľmi vážne. Preto by som chcel požiadať o unban nakoľko strašne mi RP na skime chyba a ani to RP na FiveM neni také dobre ako na skime, aspoň to je môj názor, hoci tam je možno viac možnosti. Ale tak skimo je skimo. Ešte, čo sa týka mojej histórie viem, že ma to nijako neospravedlňujete, že som trollil, a tak ďalej, ale nakoľko som nevedel, čo vlastne robím nevedel som o com je to skimo a vlastne, čo mám na skime robiť mám pocit, že v mojich začiatkoch som nebol ani zauceni. Ale od kedy som dostal unban za moju minulosť mám na hrane na postava cez 500 h a snažím sa normálne rp a dosť ma to aj baví.
 
Ešte, aby som sa vyjadril k tomu banu DM, lebo dá sa povedať, že kvôli nemu som dostal tuto permu. Bola RP akcia, pri ktorej hráč dostal PK, ktoré nemalo ani logiku PK dostal len kvôli tomu, aby si nič nepametal, čo je dosť nelogické. Neviem ako ostatní hráči z RP akcie a hráč, ktorý mu to PK dal, ale ja som sa určite poučil.

Prečo si myslím, že by som mal dostať unban ?
Posledne mesiace ma dosť začalo baviť RP na skime zároveň som si našiel nových kamarátov, s ktorými sme si vytvárali navzájom nové RP, a preto by som ten unban alebo skrátenie banu chcel dostať, aby som mohol byt súčasťou ich a môjho rp na super servery.
 
S pozdravom
sqmal
18.8.2022 20:16

Se žádosti si dal záležet, to je vidět. Ačkoliv nesouhlasím s tvojí historii ale vůbec, tak jsem se rozhodl ti udělit unban ale věř že budeš v podmínce. Jednou něco provedeš a zase letíš. Taková jsou pravidla.


Powered by LeoSight IFS
LT~55