Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
15.8.2022 01:12, naposledy upraveno 15.8.2022 17:11 uživatelem xyzxd

Prajem príjemný dobrý večer celej komunite,

Chcel by som si požiadať o unban alebo o skrátenie trestu. Ban mi bol udelení od @SovietDog.

Prvý ban som dostal 12.7.2022 17:15 z dôvodu PowerGaming (12 hodin).

Druhy som dostal 12.7.2022 18:14 z dôvodu Prodloužení testu (až se naučíš slušnému chovaní, tak mě znovu kontaktuj) (Permanent).

Na úvod by som sa chcel vyjadriť k mojim banom. Prvý ban som dostal za powergaming - tzv.. Práve som išiel do Montgomery, kde nasledovne mi spadla hra pripojil som sa a vozidlo som mal obrátené na streche na streche hneď som si podal report nech mi to otočia a opravia nakoľko par dni pred banom sa mi tiež stala podobná situácia dal som si report prišiel nejak nový TGM a opravil mi vozidlo a otočil. Tak som myslel, že to takto bude aj dnes. Report mi prijal nejaký GM admin a povedal mi, že toto neni možné nech to IC zarp. Tak zavolal som si IC kamaráta prišiel a chceli sme tuto celú RP akciu zarp. Ale pred RP som to vozidlo chcel otočiť a potom to budeme rp bolo to pri PSA stanici hneď vedľa bola autonehoda, kde boli admini logicky nebudem porušovať pravidla ani nič netake nechcem ban. No admin asi ma nepochopil, ako to chcem zarp tak som dostal ban. Dobre ten ban viem ešte pochopiť 12 hodín neni až taká veľká doba. Ale nedalo mi tak som písal do PM na dc SovietDogovy, kde som mu aj poslal clip, ako mi to spadlo a cele sa mu to tam chcel vyriešiť, ale ja som človek, ktorý rýchle vie vybuchnúť takže som mu tam začal, aj nadávať. Preto som dostal predĺženie môjho banu.

Prečo si myslím, že by som mal dostať unban ?

Na skime som vytváral RP pre dosť ľudí. Chcel by som naďalej pokračovať v RP na výbornom MTA servery.

Veľké ospravedlnenie!
Zároveň touto žiadosťou by som chcel požiadať SovietDoga o unban a zároveň sa mu ospravedlniť za všetky moje vulgárne správy, ktoré som mu napísal na discord. Prešla nejaká dlhá doba myslím si, že už som sa zamyslel nad mojim spravím.

DODATOK:
@VajkoChlpko nič som od @sqmal nekopíroval len som sa inšpiroval, ako to mal napísané on a pozeral som aj na iné žiadosti o unban. A myslím si, že neni nič zle na tom, že som si pozrel, ako to majú napísaný iný ľudia a inšpiroval sa. Ak si pozrieš obsah žiadosti mám úplne iný logicky.

S pozdravom
xyzxd

VajkoChlpko

Hráč

58
15.8.2022 09:54, naposledy upraveno 15.8.2022 09:56 uživatelem VajkoChlpko

Veď si to ešte ku všetkému aj odkopíroval od Sqmal, túto tvoju "žiadosť". Mal by si si s takýmito vecami dávať viac námahy, keď ti to za to stojí, aby si si zasa zahral. Ale ešte mám pár vecí, ktoré by som ti rád odkázal. Mesiac nie je naozaj "nejaká dlhá doba", ako by si ty povedal, a opäť si jeden z tých, ktorí iba vychvália server aký je výborný, pls unban 💀. Môj názor je zbytočný, ale dal by som ti ešte čas. Takých ako si ty je kvantum, treba to prefiltrovať.

xyzxd

Hráč

9
20.8.2022 01:58
26.8.2022 15:53, naposledy upraveno 26.8.2022 15:53 uživatelem SovietDog

Za prvé bych chtěl říct že tahle žádost nemá skoro nic společného s tímhle banem..  maximálně ta poslední věta a to tato:"Ale nedalo mi tak som písal do PM na dc SovietDogovy, kde som mu aj poslal clip, ako mi to spadlo a cele sa mu to tam chcel vyriešiť, ale ja som človek, ktorý rýchle vie vybuchnúť takže som mu tam začal, aj nadávať. Preto som dostal predĺženie môjho banu" zbytek bych spíše určil jako nepotřebné a aby to jenom tak vypadalo.. A taky jsem tě nikdy neviděl vytvářet to RPčko pro ostatní. Možná se pletu ale podle mě jsi to tam napsal abych tě vzal kvůli tomu na milost ale jak už jsem řekl tak jsem tě v životě neviděl pořádat nějakou velkou RP akci. Takže za mě ne. Žádost ti zamítám.

A ještě příště mě nemusíš zbytečně pingovat a psat mi na discordu, díky.


Powered by LeoSight IFS
LT~49