Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Prosba o odebrání Permanentního banu. @Dzardys


neznamy#8247

Smazaný účet

4
16.8.2022 09:35

Dobrý den přeji všem.

Jsem tu po dvou měsících, od doby kdy jsem dostal permanentní ban za svojí blbost.

Přesněji, Globální Pravidlo 18 - ano, propůjčil jsem své údaje člověku, který tu nemá co dělat.

Tato zkušenost mě naučila že i když člověka litovat můžeš sebevíc, tak nesmíš nechat potopit i sebe.

Chtěl bych se tímto omluvit komunitě a hlavně Admin Teamu. Chybí mi kvalitní RP a přátelé se kterými jsem trávil čas. K Admin Teamu vedu vysoký respekt a oceňuji Vaši práci.

 

Proč bych měl dostat unban?

Přál bych si dostat UB protože mi už Skimo chybí, ponaučil jsem se a už nikomu své údaje nikdy nepropůjčím.

Prosím Dzardysi o UB, vím že má žádost o UB není moc obsáhlá, takže počítám s čímkoliv. Bohužel k zrovna tomuto porušení pravidla není 2x moc co rozepisovat. Toto byl/je můj jediný ban v mém rejstříku, nechci škodit serveru. Přeji hezký den všem a hezký zbytek prázdnin.

16.8.2022 21:28, odstraněno 27.8.2022 19:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
2.10.2022 16:53

Ban jsem se ti rozhodl odstranit, doufám, že se to nebude opakovat. Už to je nějaká doba zpět a já doufám, že sis z toho vzal ponaučení. Můžeš si jít zahrát.


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024