Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vydání vozidla


17.8.2022 19:20

Zdravím, včera večer mi bylo odražené vozidlo, kvůli tomu že nebylo zaregistrované nevěděl jsem o tom a už jsem to napravil, světla nechám změnit jak mi bude vozidlo vráceno. 

Moje telefonní číslo je 316542 a můj e-mail je tomas.pan@post.ic

Jedná se o vozidlo Dodge Charger 3.6 V6, VIN 9249, SPZ: SEX DOG1. 
S pozdravem Tomas Pan

DnOndra

Hráč

50
17.8.2022 19:44

Vážený podateli,

děkujeme Vám za zaslání podnětu, avšak se obáváme, že Vám nebudeme moci touto cestou vyhovět. Odtahové parkoviště PSA spravují naši správci, které budete muset kontaktovat prostřednictvím formuláře, který naleznete zde. Do tohoto formuláře nezapomeňte vyplnit veškeré potřebné údaje, aby řešení Vaší žádosti mohlo proběhnout co nejrychleji. 

S přáním pěkného večera,

                                                                                                                         Zástupce velitele kriminální služby
                                                                                                                                                     por. Liechtenstein


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024