Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení Jake Fox - Po výpadku paměti si vše pamatoval.


BrumicekCZE

Hráč

4
17.8.2022 22:46, naposledy upraveno 17.8.2022 23:10 uživatelem BrumicekCZE

Ahoj, chtěl bych nahlásit hráče Jake Fox. 
Takže, okrádali jsme ho. Po okrádačce dostal pažbou od AK do hlavy.
Po pár hodinách co se probudil a byl to nahlásit na policii (Osobně si myslím že by si neměl nic pamatovat. Osobně si myslím že se to bere jako PK a to jak je napsáno v pravidlech, tak si 15minut nic nepamatuje.)


Log kde dostal pažbou: https://leosight.cz/logs/VFFAiItHCP Čas: 18:42:14
Na PSA discordu byl výslech kde ho vyslíchali. 


Moje vyjádření:
Myslím si že by si hráč neměl nic pamatovat, a myslím si že rána pažbou od AK toho taky udělá hodně.

Vyjádřil se mi na to dzardys že prej je mu to "fuk"

Proto bych rád vyjádření jiného admina.


17.8.2022 23:21

Pouze PK se bere jako PK.

19. Smrt postavy a následný respawn (PK) je herně považován za vážné zranění s transportem do nemocničního zařízení, ošetřením a propuštěním. Postava si nepamatuje příčinu a důvod své smrti. Hráč se nesmí vracet na místo své smrti nebo se mstít (viz č.6). Jestliže postava "zemřela" vlivem policejních složek, musí vyčkat před nemocnicí (v rozsahu 10 metrů od vchodu) a až pokud pro ni policie nepřijede do 10 minut, může odejít.

Pokud si ho pouze omráčil pažbou jak říkáš, tak to není smrt, tzn není to PK, tzn není důvod si něco nepamatovat. Ano může hrát výpadek paměti. Ona taková rána udělá dost, ale pravidla mu to nepřikazují. Pravidal říkají smrt, nikoli omráčení.

BrumicekCZE

Hráč

4
17.8.2022 23:25

Dobře, a kdybych mu dal PK že ho zabiju. Tak dostanu ban za DM

@Lexikonn

17.8.2022 23:30

Tohle je sporné. Pokud jste ho třeba jen okrádali (nečetl jsem log, pouze hádám), tak je blbost dotyčného zabíjet. K zabití potřebuješ důvod. Když někoho jdeš okrást, nemusíš ho hned zabíjet. Stačí si jednoduše pojistit každou blbost, aby na vás nic neměl. Pokud nemáte šátky, řeknete jména, jedete v nápadném autě a tak dále, tak je jasné, že vás napráská. Takové drobnosti si pohlídej a až dojde na policii, tak může říct maximálně "Někdo mě okradl". Máš vyhráno a nemusíš ho ani zabíjet. Jak prosté, že?

18.8.2022 00:03

Sem můžeš příště hodit rovnou celou konverzaci, kde ti to bylo dokonce polopaticky vysvětleno, report jsem ti zamítl, stížnost tedy opět zamítám. Důvody ti byly vysvětleny jak na Discordu, tak i tady.


Powered by LeoSight IFS
LT~67