Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban či zmírnění trestu


Peli

Hráč

27
19.8.2022 15:39, naposledy upraveno 19.8.2022 15:57 uživatelem Peli

Zdravím všechny přátele i nepřátele.

 

 

Jak si jistě většina z vás všimla včera mi byl udělen ban na 6h,poté mi byl trest zmírněn na 2h,nakonec podtrženo,sečteno...... celkový trest činil 72h. Má historie výši trestu jistě dopomohla ikdyž se snažím pravidla neporušovat a v tomto případě se jedná o takovou prkotinu a trest mi přijde zbytečně moc vysoký.

Zde přikládám video které mi bylo poskytnuto kamarádem jako důvod banu ikdyž na tom videu pouze procházím okolo: https://streamable.com/ovll4d

Samozřejmě se k tomuto přiznávám že i já jsem takové věci dělal a neuvědomoval si že by to mohl být důvod banu protože se s panem Palmergem IC znám tak jsem si spíše myslel že to bude řešit IC.....Hru jsem nikomu kazit nechtěl a tímto se zároveň omlouvám pokud to někdo tak bral.

Ban mi udělil @Pakandza

 

Touto cestou bych rád požádal o zmírnění trestu či úplný unban .

Věřím že zamnou stojí všichni svatí a mé žádosti bude vyslyšeno.

Na závěr bych rád řekl že jsem se poučil a takové klukoviny už u mě neuvidíte, váš nejmilovanější hráč Peli.

19.8.2022 15:45, odstraněno 19.8.2022 15:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

lolcz

Hráč

36
19.8.2022 16:12, naposledy upraveno 19.8.2022 16:31 uživatelem lolcz

Ahoj,

tak abych to uvedl na pravou míru, tak tady jsi opravdu v nevině. Pravděpodobně si neviděl druhé video, kde prostě člověku, který jede kolem jsi otevřel kufr bez nějakého RP či důvodu a k tomu jsi řekl, že má otevřený kufr. Neměli jste se připojovat k té skupině, která tam byla, protože došli očividně trollit, vedení z jiného serveru, co dodat? A taktéž tam byl Morocko, který je znám svým TrollRP. Zde máš tedy přesnější důvod tvého banu a snad jsem ti pomohl objasnit situaci.

 

S pozdravem lolcz.

 

E: Bany asi opravdu delší než by se patřilo, ale máte stovky i tisíce hodin a víte co se patří a co ne. Kdybych nebyl v duty, tak bych to bral jako srandu, ale taky by jsi asi nezačal hasičům otevírat dveře a další věci.

Peli

Hráč

27
19.8.2022 16:22, naposledy upraveno 19.8.2022 19:30 uživatelem Peli

@lolcz

Zdravím tě,tak to video jsem bohužel opravdu neviděl….bylo mi řečeno že to video které jsem dal do příspěvku je jediné z toho večera,ale i tobě jsem otevřel kufr což na videu není ale přiznávám se k tomu a chtěl bych se ti omluvit protože jsem ti opravdu nechtěl hru nějak kazit.

Co se žádosti týká tak si stejně myslím že trest je příliš vysoký za takovou klukovinu.
Přeju hezký zbytek dne.

 

E:  Ten kufr jsem ti otevřel jen kvůli tomu že tě znám IC , kdyby to byl někdo koho neznám tak tohle u auta IZS složek neudělám.....

 

20.8.2022 00:05

Ahoj, na Discordu jsme si už vyměnili názor na tu celou akci. Budu doufat, že si pochopil proč je zbytečný tohle vůbec dělat. Též si tě ale budu pamatovat a příště už ti unban nedám. O něco ti to zkrátím. 


Powered by LeoSight IFS
LT~55

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024