Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o UB


WOXOFF

Hráč

4
20.8.2022 21:36

Zdravím zase by som si chcel podať žiadosť o UB. Už mi to síce 2x nevyšlo ale tak predsa :D

Skúšal som aj iné RP servery ale žiaden nemá nad tento....vážne by som veľmi rád bol súčasťou tejto komunity.

Celé prázdniny som nemal čo hrať a popravde keď sa všetci kamaráti na discorde dohadujú čo a ako na servery mám vždy chuť si tu zase zahrať. Viem že som mal strašne veľa banov a problémov ale vážne sa budem snažiť....teda ak ma ku vám pustíte :D

Takže toto je moja žiadosť....viem že žiadosť o UB by mala vyzerať lepšie ale tak neviem čo viac napísať. 

Ospravedlňujem sa za moje činy v minulosti a prichádzam s čistým štítom.

Jacmen007

Hráč

10
14.9.2022 20:11

Haloooooo to je taký problém odpísať ? A-teamček

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování (pro nezodpovězení máme přeci důvod)
15.9.2022 22:00

Za to že si s němí nemůžeš zahrát si můžeš jenom ty sám. Oni neporušují pravidla a můžou v klidu hrát. To je taky ten důvod proč ti unban nehodlám dát, tvá historie mluví za vše a že kdybych ti tu šanci dal, tak to skončí po pár hodinách stejně a to s permabanem.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024