Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o un-ban


neznamy#7878

Smazaný účet

3
20.8.2022 21:53, naposledy upraveno 20.8.2022 22:02 uživatelem neznamy#7878

Dobrý večer všetkým čo čítajú tento článok. Hlavne teda AT 

Dnes o 20:09 som dostal ban za odpojenie z RP akcie. Som si vedomí čo som urobil ale nemyslím si úplne že to je za ban.

Priebeh RP akcie: 

Začalo to v Blueberry kde ma PSA zastavili pretože som nevykrútil zákrutu a vbehol som im do protismeru, traffic stop prebehol normálne dostal som pokutu a bolo mi odobraté vodičské oprávnenie. Oni odišli za roh ja som si samozrejme sadol naspäť do auta a keď som štartoval koho nevidím, no PSA auto tak som zastavil zaerpil som akoby sa nič nestalo šiel som podotýkam pomaly peši za roh. Tak došli ku mne jeden na mňa namieril teaserom zdvihol som ruky odložil teaser a ja si hovorím nič sa nedeje nikto neerpí že mi dáva putá ani nič tak ja si hovorím čau čau idem preč sadol som do auta, zdrhol som do Montgomery, tam som to odparkoval, vystúpil som a dal nohy na plecia oni pravdepodobne ma videli keď som vystupoval zdrhol som asi za 5 rohov vbehol som do lesíku,  už som sa im stratil pri 2 rohu a potom v lesíku som si zmenil postavu kde už teda za tým druhým rohom RP akcia sa skončila pretože ma nevideli. A ďalej aj keby prehľadávali okolie nájsť by ma nemohli skrz že som bol už v súkromnej budove.

Moje osrpavedlnenie, obhajoba a prosba:

Takže týmto sa ospravedlňujem za vzniknutú situáciu, uvedomujem si čo som urobil ale myslím si že už som bol dostatočne ďaleko na to aby RP akcia pokračovala a aby som za to dokonca dostal ban. A týmto prosím o un-ban keďže toto sú asi moje dva možno tri dni kedy môžem hrať do kým nepôjdem na rehabilitácie (viem že toto nie je žiadny dvôvod na un-ban ja len hovorím. Nemám čo robiť:-( ) a nerád by som o ne prišiel skrz takúto hlúposť ktorú som vytvoril samozrejme ja, na nikoho to nezhadzujem a sľubujem nebude sa to opakovať.

Ďakujem že ste dočítali až sem, prajem vám pekný zvyšok dňa.

 

Budem rád za reakciu.

21.8.2022 08:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~16

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024