Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Modely áut

1 2



Pat000

Hráč

22
18.5.2020 15:31, naposledy upraveno 18.5.2020 15:39 uživatelem Pat000

Napadol ma 1 nápad/návrh o autách. Každý tu chce nejaké auto, aby sa pridalo, iní s tým nesúhlasia, napr. posledný príspevok s Feliciou (mimochodom sa mi nepáči, pretože predok vypadá ako octavka). To je tak mimo, ale späť k návrhu. Jedni hovoria, aby sa pridali nejaké nové autá, iným sa navrhované autá nepáčia, alebo povedia, že už je tu takých áut dosť. Takže môj návrh znie. Aby to bolo spravodlivé pre obe strany. Aj pre tých, čo chcú iné autá pridať a pre tých, ktorí s pridaním nesúhlasia, že také typy áut sú už tu a to je: Buď úplne všetky autá zmeniť za úplne iné modely, aby stále neboli tie isté alebo úplne zmazať modely áut. Aby to bolo spravodlivé a zostanú len original modely GTA áut. Všetci budú mať rovnaké. Mne sa tiež niektoré modely áut nepáčia,  tak ja by som bol pre to, aby sa modely zmazali všetky a budú original autá a bude to spravodlivé pre všetkých. Niektorým sa nepáčia tie, niektorým tie a takto by mali všetci rovnaké. Buď vymeniť všetky modely za úplne iné, nové, aby sa autá pomenili, nie stále tie isté, alebo zmazať všetky a nechať originálne.

18.5.2020 15:56

Nabídka určuje poptávku. Toť můj názor.

Určitě není vhodné měnit auta, která už jsou zaběhnutá a používají se. Nastal by totální chaos. A rušit reskiny? No, já bych byl pro. Ale už se to párkrát vymstilo. Takže pokud bych se neměl rozhodovat jen na základě vlastních preferencí, nesouhlasil bych.

Pokud si nedokážeš vybrat z nabízených možností, budeš muset zvolit cestu nejmenšího odporu, jak se tak říká. Když to vezmeme kolem a kolem, funguje to tak vždy a všude. Musíš brát to, co je. 

18.5.2020 15:57, odstraněno 18.5.2020 16:32 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bushino

Hráč

7
18.5.2020 16:21

No podle mého názoru smazat reskiny by nebylo moc reálné a když je to rp měli by tu být auta co existují, a zase podle mého návrhu by bylo divné aby někdo měl na vozidle z gta například audi, další třeba bwm a další třeba škodu atd. Podle mého se mi to zdá celkem divné. 

Pat000

Hráč

22
18.5.2020 16:52, naposledy upraveno 18.5.2020 16:54 uživatelem Pat000

Prečo? Však by tie autá mohli byť originálne a RPilo by sa reálne auto. Napr. Bullet - Ford, Club - VW Golf, Admiral - Mercedes-Benz 300D, viz www.gta.cz a tam na stránke GTA SA keď dáte doprava a vyberiete si nejaké auto tak v "( )" máte napísané, aké reálne auto to GTA auto predstavuje. Tak napríklad v /ed by bolo napísané. By mal napr. ten "Club" a v /ed by mal napísané /ed **VW Golf** A takto by RPil auto aké má, pričom by mal original model auta. Druhý by mal napríklad ten Admiral original, ale RPil by Mercedes-Benz a takto aj ostatné autá. 

18.5.2020 16:55, naposledy upraveno 18.5.2020 16:56 uživatelem SedliX

Takhle funguje/fungoval OwlGaming. Něco jako reskiny se na mezinárodních seriózních RP serverech nikdy nevyskytovalo, tedy ne ve smyslu reskinů, jak je známe my. O to pestřejší byl ale /vehlib, protože na jedno GTA universe auto připadalo několik aut ze skutečného světa. Dám příklad, na Sultanu byl jak Lancer tak Impreza a to navíc v různých modelech dle období. Bohužel v komunitě CZ/SK RP se hráčům původní vozidla nelíbí a zdá se mi, že ani vozidla z GTA IV nebo V nejsou oblíbená. Nevím, jestli je příčinou, že tam chybí BMW E60 nebo co, ale vidím to tak. Osobně si však myslím, že mezinárodní model /vehlib-u je lepší, nabízí více možností a spíše si víc hráčů vybere z nabízených možností.

Pat000

Hráč

22
18.5.2020 17:01, naposledy upraveno 18.5.2020 17:02 uživatelem Pat000

Alebo pridať 1 príkaz a tak by 1 mal reskiny, druhý, ktorý by chcel (napr. ja) originálne áut. Dal by príkaz (ja, ktorý nechcem reskiny) napríklad /togglemodels, /togglecars, či by si zapal/vypal modely áut, motoriek, ako napr. frakčný chat, zapínať/vypínať. A tak by to bolo spravodlivé pre oboch, 1 by ich mal, druhý ak nechce, si ich vypne a jazdí si na original aute.

Bushino

Hráč

7
18.5.2020 18:04, naposledy upraveno 18.5.2020 18:08 uživatelem Bushino

No to by jako úplně špatne asi nebilo, ale z mé stránky by to s originálními auty nevypadalo tak dobře jelikož gta vozy všichni znají ze samotného gta a podle mě tyto reskiny tomu dávají novy nádech života a myslím si že i oblibu u hráčů..... 

A myslím si že by nebylo špatné to udělat tak že by hráči, či administrátoři mohli dávat na web různé modely vozu s tím že by se třeba 1 nebo 2 dny počkalo na vyjádření hráčů a v případě že by u daného modelu bylo například minimálně 75% odpovědi pro ano tak by se model přidal či změnil za nějaký co již na serveru je.

Za mě by to bylo celkem fajn řešení, a podle mého názoru bych to nechal tak jak to je. 

18.5.2020 18:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Pat000

Hráč

22
18.5.2020 18:50

Mne to práve vypadá lepšie s original autami, poznám ich a tak. Mne sa zase nepáčia tie reskiny, takže keby si to mohol hráč vypať/zapať, ako on chce, bolo by to dobré.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~73