Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban - Ortiiik


Ortiiik

Hráč

2
21.8.2022 21:45

Zdravím, nečakal som, že raz budem musieť žiadať o unban, no všetko je asi raz po prvý krát 😂

DÔVOD ŽIADOSTI

Chcel by som požiadať o unban z dôvodu toho, že si myslím, že som dostal až moc dlhý trest.

V ZKRATKE - ČO SOM UROBIL

Podľa admina - nedostatočné injuries, trash RP, no z mojej strany došlo k dostačujúcemu RP, no to popíšem nižšie.

MOJE VYJÁDRENIE

Všetko začalo 19:22 dnešný večer. Išiel som dokončiť prevoz smerom z Las Venturas s autom Audi A8 2013 a išiel som smerom na diaľnicu, no akonáhle som bol v úrovni pred kasínom a ja som vychádzal z hlavnej, vybehlo mi policajné auto s majákmi (bez sirény). Ja som mohol ísť tak 60-80 s Audinou A8, kde bolo urobených pár úprav, čo sa týka technickej, aj vizuálnej stránky, aj bezpečnosti. Akonáhle som nabúral do zadnej časti vozidla PSA, auto letelo hneď k stromu. Ja som začal RPiť vystrelenie airbagov (volant, bočné airbagy) a samozrejme zatrhnutie pásom (logicky, no nespomenul som to vtedy) a hneď som v dôsledku toho nárazu začal RPiť silnú otvorenú ranu s masívnym krvácaním z hlavy, narazená ruka s otvorenou ranou od kúskov skla počas nárazu a samozrejme - šok. Počas RP som ešte IC zakričal pár nadávok, no potom som vyšiel z auta a skontroloval stav auta. Policajt, ktorý sedel v aute, za tú cca minútu stihol urobiť jediné - panic button. Akonáhle som svoje zranenie dorrpil a skontroloval auto (či by som vedel odísť), som odišiel s autom. Obišiel som celé LV po obchvate, aby ma náhodou nechytili policajti, no keď som prechádzal cez Blueberry, zastavil som sa v opravovni áut. Po cca 2 minútach som prechádzal cez Dillimore, kde som za “dedinkou” zastal, otvoril kufor a začal sa ošetrovať, hlavne tie krvácania. Po dorrpení som zarrpil prezlečenie sa z krvavého do čistého, následne som išiel do nemocnice, kde som passive zarrpil ošetrenie personálom nemocnice a po cca 2 minutách od ležania na “pokoji” som odišiel smerom na stanicu PSA, kde som chcel niečo začať riešiť, no 19:44 som dostal ban, hneď po udelení som išiel na web zistiť kto mi ban udelil, aby som sa mohol obhájiť, rozhodol som sa Holýskovi napísať na discorde a následne sa vyjadriť, poslať mu logy a ospravedlniť sa, no bez odozvy.

ČO ŽIADAM

Som si vedomý, že došlo k menšiemu nedostatočnému non-injuries z mojej strany, no pri takom náraze bolo možné RPiť to, čo som RPil, audiny, aj r.v. 2013, si myslím, majú nejaké prvky bezpečnosti aj po vonkajšej stránke a pri takom náraze by sa z auta nestala plechovka. 


Ja si myslím, že 3 dni dostať ban za to, že som to nezarrpil podľa predstáv admina, je dosť. Policajt - Theo Garner v mojej prítomnosti stlačil len panic button, to je všetko. Neviem, či niečo rpil, ale asi žiadny trest nedostal. No ja sa ale aj tak ospravedlňujem.

Myslím si, že 3 dni by som mohol dostať za to, keby som nerrpil vôbec. 

Preto by som chcel požiadať o unban, no ak by to fakt nešlo, aspoň o skrátenie banu, keďže sa prázdniny končia, som v karanténe kvôli COVIDu a Skimo je asi najviac, čo ma momentálne baví.

Vopred ďakujem za vyriešenie tohto problému, prajem pekný večer každému, kto došiel až sem,

s pozdravom Ortiiiik/Morton.

 

PS: Inšpiroval som sa žiadosťou o unban od Morocka, snáď mu to nevadí 😂


Powered by LeoSight IFS
LT~15

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024