Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o un-ban


neznamy#7878

Smazaný účet

3
22.8.2022 21:56, naposledy upraveno 22.8.2022 22:06 uživatelem neznamy#7878

Dobrý večer všetkým čitateľom a predovšetkým pánovi @magovec 

Dnes v čase 21:20 som dostal ban na 12 hodín za DM konkrétnejšie za PK za účelom vyhnutia sa následkom.

 

Čo sa udialo:

Takže, bol to prvý deň môjho okrádania ,,ever" a tak sme šli s kamarátom rovno na to. Po nejakom tom čase okrádania kamionistov sa za nami začal plížiť jeden pán ktorý nás stále prenasledoval a tak sme sa rozhodli že ho zavedieme na nejaké zašité miesto a tam urobili to čo s kamionistami. Skoro celá RP akcia šla v poriadku až na to že keď sme mu chceli zobrať FIALOVÚ šatku tak on začal vymýšľať že šatka sa kradnúť nesmie a tak sme začali pozerať pravidlá a po niekoľkých minútach dohadovania konečne pochopil že ju môžeme ukradnúť. Celú RP akciu sme ukončili tým že kamarát s KAC PDW ho buchol do spánku tak aby si nič nepamätal a ešte sme sa mu pozreli do auta ale tam už nič nemal. Tak sme odchádzali a ja ako úplný hlupák som ho musel ešte trošku prejsť autom. 

 

Obhajoba:

V tej situácii som si vlastne ani neuvedomil že som sa dopustil porušenia pravidla keďže som bol celý v strese ako nikdy. Viem že toto ma neospravedlňuje ale myslím si že keď sa mi to stalo prvý krát tak a rovno pri prvom dni okrádania že by sa mohlo prižmúriť očko. Je mi jasné že za moje činy by som mal niesť plnú zodpovednosť, ale ako som už povedal stres je niekedy veľký pán.

 

Ospravedlnenie:

Týmto by som sa chcel ospravedlniť dotyčnej osobe ktorá bola okradnutá ale aj členovi AT @magovec za zbytočne strávený čas riešením porušenia pravidla ako venovaniu sa svojmu RP. 

 

Už sa to nebude opakovať.

 

Ďakujem že ste dočítali a pekný deň vám prajem.

Budem rád za reakciu od pána @magovec

22.8.2022 22:38

Pěkný večer VickerEssential.

Začal bych především tím, abych jak tebe, tak tvého kolegu poučil o tom, proč nedáváme PK po okradení a proč se jedná o DM. Tím jak osobu pošleš do PK módu, tak si dáváš pojistku toho, že si nic nepamatuje. To je z cela jasna vyhýbání se IC následkům díky věci, co je čistě OOC záležitost (Pravidlo 19.).

Zadruhé bych taky chtěl připomenout to vaše "/me ho praštil PDW, aby si nic nepamatoval". Opravdu není v pořádku sepsat takové /me. Jedná se o jasné TrashRP a dost hraničí s PowerGamingem. Je nespočet jiných způsobů, jak zapříčinit, aby si osoba nic nepamatovala, než takovýmto způsobem.

A teď k celé myšlence toho příspěvku. Budu bedlivě věřit v to, že jsi se opravdu po této zkušenosti ponaučil a povedeš své ilegální RP lepším směrem, než tomu bylo doposud.

Ban ti zkrátím na dobu 6 hodin, takže si ráno budeš moct jít zahrát.

Pěkný večer a dobrou noc.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024