Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban/zkrátenie trestu


Respect

Hráč

10
25.8.2022 00:41

 

Permaban mi bol udelený presne dňa 30.3.2022 o 22 hodine, udellil mi ho administrátor @SovietDog
Permaban bol udelený konkrétne za Nedostatočné RP injuries + história.

Ahoj komunita, touto žiadostou by som chcel požiadať o unban, alebo aspoň o skrátenie banu, viem že predošle žiadosti boli nič moc, ale v tejto som sa chcel trošku viac rozpísať, no ide o to že sme boli s kamaratmi okrádať LV Doly, a asi niekto na nás zavolal PSA, následne sme stretli hliadku s ktorou sme sa zrazili, no potom prišla dalsia hliadka a postavili sa obe za nás, následne policajt, s ktorým sme sa zrazili, tak vystúpil bez statusu a začal na nás mieriť Glockom, potom sme si zaRPili nejaké injuries, následne sme spravili veľkú chybu, a to je tá že sme začali utekať - chybu priznávam.

Chcel by som sa aj ja teda ospravedlniť celej komunite, ktorá sa stále na Skime aj doteraz drží, samozrejme hlavne tým, ktorí mali to nešťastie sa so mnou IC stretnúť, a zhnusili si kvôli mne hranie na Skime, zapojil som sa do zlej skupiny, a naďalej by som chcel povedať, že ilegal RP by som nešiel, legal RP je lepšie pre komunitu, z ilegalu nemám nič, ani dobrý pocit lebo za každým som dostal ban.

Naďalej by som sa chcel ospravedlniť celému A-Teamu, a hlavne Sovietovi, že moju žiadosť musí riešiť po niekoľký krát, no ale strašne mi na tom unbanu/skráteni záleži, preto si žiadosť píšem znovu, a znovu aj keď viem, že šanca k môjmu unbanu je skoro nulová.

25.8.2022 16:00

Stejně tak jako u minule žádosti tak i u téhle jsem proti tomu aby jsi dostal unban. Ty a tví přátele jste napáchali dost škod. Smula neměli jste ho jako opičky poslouchat.


Powered by LeoSight IFS
LT~27