Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Radar - Příkaz na zrušení rychlostního radaru ve vozidle


Kubby

Hráč

57
18.5.2020 22:37, naposledy upraveno 18.5.2020 22:38 uživatelem Kubby

Zdravím, chci zde níže sepsat návrh na jeden příkaz, který se týče bugování radaru ve vozidle.

 

Často se stává, že ve vozidlech MPP, či PČR se bugne radar, kde nastane situace, že nemáte zaplý radar, avšak script bere, že jej zaplý máte a píše, že již máte zaplý radar.

Jestli si teď někdo říká, že toto čerpám z normálního příkazu, který měl OwlGaming, či Valhalla, tak ano je to tak, ale Artheon tuto funkci (příkaz) postrádá mi přijde.

Momentálně se tento bug dá opravit buď reconnectem, nebo tím, že se zabijete, což je na dlouho, nebo je to porušení pravidla co se týče nevážení se svého života.

Tudíž bych navrhoval, aby se tento příkaz, který Vám zruší radar ve Vašem vozidle přidal, a poté si budete moci zase zapnout radar pomocí /togspeed.

 

Budu rád za jakékoliv ohlasy od hráčů, či Administrátorů.

 

S pozdravem,

Kubby [Heavy]

 

 

Pat000

Hráč

22
19.5.2020 08:55, naposledy upraveno 19.5.2020 08:56 uživatelem Pat000

Však ja normálne dám /togspeed 60, zapne sa. Dám /togspeed 60 a normálne mi vypíše, že vypal si radar. A zmizne a zase ho môžem zapať. Keď ho máš zapnutý a vidíš tú tabulku, tak znovu napíš: /togspeed a on zmizne a vypíše: Vypnul si radar (alebo také niečo) a znovu ho môžeš zapať a vypať. Stačí dať znovu /togspeed. 

misatorcz

Hráč

45
19.5.2020 09:32

@Pat000 myšleno tak že to bude jenom v některých vozidlech protože se tu najdou blbci kteří stopují i s odtahovkou 😅

Kubby

Hráč

57
19.5.2020 11:10

@Pat000

Někdy se ti bugne radar, že ho máš vyplý, a přitom to script bere, tak že ho zaplý máš.

Píše to něco ve smyslu, deaktivuj si momentální radar, který avšak zaplý nemáš.

/togspeed ti v tomhle případě nepomůže, proto jsem si podával tento návrh.


Powered by LeoSight IFS
LT~35

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024