Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o un-ban


neznamy#7878

Smazaný účet

3
26.8.2022 20:36

Dobrý večer všetkým čitateľom ale najmä @Pakandza

 

Čo sa stalo:

Takže, dnes sa mi stala taká vec. Keď som prechádzal okolo nejakého Mercedesu a videl som že tam sedia nejaký dvaja ,,týpci" a že niečo chcú od nejakého týpka v Camare. Keď som zastavil tak už som hneď vedel že to sú veľkí ,,mufyáni" tak som len zakričal nech si dajú pokoj a ako inak som dupol na to a oni šli samozrejme za mnou lebo sú to predsa ,,mufyáni". Ako som si len v kľude jazdil na aute tak začali do mňa narážať ale neúspešne. Potom niekam zaliezli a znovu som ich videl ako idú po ďalšom dokonca po mojom kolegovi tak som ich nejako vyhecoval opäť a šli za mnou. Auto som zaparkoval za rohom a vytasil som glock aby som vedel či sú vlastne ochotný erpiť fear. Nestalo sa tak a keď šli do mňa nabúrať tak som im tam poslal dve strely a neerpili ani to že sú postrelený, tak a máme tu teda ijnjuries. V tej situácii som bol extrémne naštvatný ale viem že ooc pocity jednoducho do IC nepatria, tak kvôli tomu som taktiež neerpil keď ma zrazili. Následne som sadol do auta šiel som kúsok ďalej a tam do mňa vrážali ďalej a ďalej. neskôr som znovu vystúpil z auta zrazili ma skončil som v bezvedomí a následne veľkí ,,mufyáni" došli bez problému ku mne a dokopali ma takže som dostal PK.

 

Ospravedlnenie a žiadosť:

Týmto sa chcem ospravedlniť členovi AT @Pakandza za zbytočné trávenie času riešením porušenia pravidiel ktorý mohol investovať do svojho RP. Uvedomujem si čo som spravil a že som sa dopustil porušenia pravidiel SkimoRP ale žiadam o un-ban hlavne kvôli tomu že toto je môj posledný deň kedy si môžem v kľude zahrať pretože idem na rehabilitácie a ešte raz sa ospravedlňujem bude to mojím ponaučením.

Už sa to nestane.

Ďakujem že ste dočítali najmä teda @Pakandza a bol by som rád aj za reakciu, hlavne teda un-ban.

Pekný zvyšok dňa.

26.8.2022 20:38

Ahoj, beru to. Odpykal sis 3 hodinky, zkrátím ti to. Teď už můžeš do hry. 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo