Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vrácení postavy po CK


Bushino

Hráč

7
18.5.2020 23:31

Nevím jestli to patří do této sekce, ale chtěl bych poprosit pokud je to možné o vrácení postavy Michael Benzin na server, vím podelal jsem to ale mrzí mě to a rád bych pokračoval ve hraní na serveru, vím že je možnost udělat si novou postavu ale to není ono jako z bývalou postavou a s novou mě to nebaví ale nechci jen tak skončit, tak bych chtěl poprosit o vrácení postavy pokud je to možné, a dalo by se to nějak zaerpit. Děkuji. 

arciCZ

Hráč

32
18.5.2020 23:47

Napiš zde prosímtě z jakého důvodu máš CK.

18.5.2020 23:52, odstraněno 18.5.2020 23:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Fejlaks

Hráč

25
18.5.2020 23:55

Řekl "Neřeknu, tak mě už zabí" 

Bushino

Hráč

7
18.5.2020 23:56

No vzniklo to tak že jsem byl nakoupit bedny se železem a po té jsem je jel prodat, ale po cestě semnou začal závodit land rover a pak mi něco psali ale nevím už přesne co ale oba jsme zastavili a chtěli po mě 2 neznámý lidé abych jim pomohl nadzvednout auto, nechápal sem proč ale tak sem vystoupil že jim pomůžu a v tom na mě jeden z nich vytáhl zbraň a chtěli mě okrást, pri čemž jsem spanikaril a chtěl nasednout do svého auta ale omylem nasedl do jejich ale tak v tom případě jsem ujel s jejich autem, ale jak sem zmiňoval že jsem spanikaril tak sem to neerpil a prostě ujizdel zavolal pcr ale mezitím mě admin vrátil zpět z důvodu FK a non rp útěk a odehrávalo se to jakoby znovu, tak sem si lehl na zem po vyžádání ozbrojeného a vykradli mi auto, potom mě okradli o peníze a já měl zrovna špatnou chvíli v irl a ozbrojený se mě ptal na jméno a já mu řekl že mu ho neřeknu a on že mě zastřelí, ale jak jsem byl v té špatne chvíli v irl tak jsem řekl že mi to je jedno a on mě zastřelil a admin mi dal ck, ale teď mě to mrzí a chtěl bych postavu vrátit pokud možno a pokračovat.

Omlouvám se ze je to tak dlouhé ale chtěl sem popsat celou situaci. 

Kenny15

Hráč

19
19.5.2020 07:45

Nechci být na tebe zlý, ale když někdo umře IRL, tak mu už život nevrátíš. Sorry, ale ja bych ti UnCK nedal.

Bushino

Hráč

7
19.5.2020 09:09, naposledy upraveno 19.5.2020 10:13 uživatelem Bushino

To chápu no, jen že sem to podelal a teď mě to mrzí.

Na jednu stranu chápu že v irl by mě neozivili, ale na druhou stránku je to zas jenom hra tak by jste mohli prosím primhourit očko. A dalo by se přeci zaerpit že sem byl 2 dny v kómatu a nic si nepamatuji například nebo tak něco, prosím fakt hodně o unck abych se mohl vrátit na server. Děkuji. Fakt mi to hrozně chybí a rád bych pokračoval ve hraní se svými přáteli. Doufám že mě nějací administrátoři vyslechnout a rád bych kdyby mi dali ještě jednu šanci. 

 

To je přesně ta moje zas...... Smůla a u všeho, zase ty krásný chvíle a pěkně strávený dny se svýma přátelema jsou pryč jako vždycky.

 

Fejlaks

Hráč

25
19.5.2020 10:20

Když ti prostřelím hlavu, tak asi těžko budeš v komatu. :D Kdyby tu každej přimouřil oči, tak to je Freeroam.

Bushino

Hráč

7
19.5.2020 10:42, naposledy upraveno 19.5.2020 11:20 uživatelem Bushino

No dobře ale tak sem to podelal a žádám o druhou šanci.

Klidně bych tu situaci zahrál znovu a zaerpi to a abych přežil po vaší domluvě, prosím hrozně moc. 

arciCZ

Hráč

32
19.5.2020 12:08

Ahoj, žádost o unCK se zamítá z tohož důvodu že postava byla zastřelena jinou osobu čímž její děj se tím ukončil.


Powered by LeoSight IFS
LT~70

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024