Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Platby kartou


OurMatthew

Hráč

26
19.5.2020 00:23

Dobrý den,

napadlo mě přidat že by se dalo platit skrz banku (kartu) i v normálních obchodech. Většina bankomatů má v sobě zaseklou kartu a nelze je použít, tudíž se pak musí jezdit velkou vzdálenost do banky.

S pozdravem Matthew :3

19.5.2020 01:32, naposledy upraveno 19.5.2020 01:32 uživatelem SedliX

Ano, prosím. Včera jsem objel asi pět bankomatů a ve všech zaseknutá karta, takže jsem se radši přesměroval do banky. Navíc výplaty většině chodí na bankovní účty a výběr z obyčejné karty je omezený. A ne všude je k dispozici bankomat, i když síť jejich rozmístění je hustá.

Asi by ale nebylo od věci platby kartou v běžných obchodech zatížit daní, aby se přeci jen vyplatilo platit hotovostí (protože pak by rozlišení jednotlivých typů platebních karet ztratilo smysl). 

nEscafeX

Hráč

26
19.5.2020 11:09

Určitě souhlasím, je to dobrý nápad. Jelikož včera jsem si chtěl vybrat z automatu na benzínce a co se zase nestalo, zaseklá karta. To samé v bankomatech u obchodního centra apod. Takže bych určitě souhlasil, s možností platby kartou v obchodech. :) 

FluterShy

Hráč

11
19.5.2020 12:13

Zrovna včera jsem o tom též přemýšlela, že něco takového navrhnu!!

Za mě ANO :)

20.9.2020 00:17

Zatiaľ zamietam ale v budúcnosti by sa takáto možnosť mohla naskytnúť v prípade, že by sa chystala väčšia úprava bankového systému.


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo