Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o skrátenie banu


neznamy#7878

Smazaný účet

3
28.8.2022 20:55, naposledy upraveno 28.8.2022 20:56 uživatelem neznamy#7878

Dobrý večer všetkým čitateľom ale najmä @Pakandza

 

Čo sa stalo:

Dnes keď som sa vozil po MG tak som natrafil na pána ktorý potreboval odviezť. Opýtal som sa kam a povedal že do banky a potom do Blueberry ku odťahu. Ja som povedal že sadaj a o chvíľu neskôr keď už sme boli pred bankou a on si šiel vybrať peniaze tak mne napadlo keďže som mal šatku na sebe že ho unesiem a okradnem. (Ešte keď som šiel to PC a potom späť do BB tak klávesnica z ničoho nič dva krát dala príkaz ,,D" to znamená zabočiť doprava, takže jednoducho som vyšiel z cesty von-dá sa to vyhodnotiť ako Non-rp driving) Tak som šiel do BB a potom som odbočil na štrkovú cestu. Zašiel som kúsok za roh, vystúpil som si a vytiahol som Glock-17, namieril som naň ho a on nič sedí, sedí ,,ako päť peňazí", no napokon sa po minútke rozhodol že ide erpiť fear (do vtedy Non-rp fear). Ďalej tam sedel potom si odopol pás a to je vše. Ja som potom z ničoho nič sadol do auta a prešiel som ešte kúsok ďalej aby som si bol istý že nikto nebude vidieť ako som šiel zastaviť tak som omylom som stlačil ,,F" (vystúpiť) šiel som v tej chvíli 70km/h takže som sa pokotúľal a poodieral som si teda lakte a kolená. Pán @Pakandza by žiadal asi horšie následky teda Injuries ale ako obhajobu sem dám že to bolo do vysokej trávy takže IRL by som sa dobre pokotúľal ale nič horšie ako odreté lakte, kolená, chrbát max. vyrazený dych by som nečakal. 

 

Otázka ku Zero Tolerance:

Ban som taktiež dostal aj za Zero Tolerance ale aj keď som si viac krát pozrel vlastný záznam nikde som to tam nepostrehol.

 

Žiadosť a ospravedlnenie:

Týmto by som chcel požiadať o skrátenie banu pretože už som si nejaký ten čas odpikal a 36 hodín mi príde strašne moc, že by som si vedel ešte dnes aspoň od 22:00 zahrať na Skime (reálne nič inšie nehrávam) a chcel by som sa aj ospravedlniť členovi AT @Pakandza za opäť stratený čas riešením porušenia pravidiel a udelením banu, ktorý mohol využiť pre vlastný RP. 

Budem rád za reakciu od @Pakandza a pekný zvyšok dňa každému prajem čo to dočítal až sem.

Ps. rešpektujem rozhodnutia každého admina a viem že bany sa nedávajú pre nič za nič.

28.8.2022 21:43

Ahoj, délka trestu odpovídá. Přihlédl jsem k historii a co rád porušuješ. Vyhodnotil jsem to tak, že pořád ještě nevíš co porušuješ. Zkus se z toho ponaučit a další RP akce zlepši. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024