Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o un-ban


neznamy#7878

Smazaný účet

3
29.8.2022 16:35, naposledy upraveno 29.8.2022 17:57 uživatelem neznamy#7878

Dobrý deň všetkým čo čítajú tento príspevok a hlavne @Pakandza.

Včera som dostal ban na 36 hodín a už som si raz zažiadal o skrátenie banu ale z odpovede @Pakandza mi príde že si to neprečítal úplne. 

Ban som dostal za non-rp driving, non-rp injuries, a Zero Tolerance. Driving by som ešte pochopil za čo, bolo to z dôvodu lagov retože z ničoho nič mi to strhlo volant (IC) ale tie injuries mi nejako nevychádza ako som už písal pred tým vyskočil som z auta (bol to miss click ale to neospravedlňuje) za rýchlosti 70 km/h čo dosť ale bola tam tráva takže IRL by som sa pokotúľal poodieral lakte, kolená, chrbát max. vyrazený dych (možno že si to @Pakandza nepozrel do konca kde som to doerpil) a tak som aj zaerpil. A na koniec Zero Tolerance som tam nikde nepostrehol keďže nikde sa napýtal /do S/F? a ani pri tom vyskočení z auta sa nič také neudialo.

Prečo opäť žiadam o (teraz už un-ban)?

Dnes mám dôležitú IC schôdzu v čase 18:00 ktorá sa až za takú chvíľu opakovať nebude a musím sa na nej zúčastniť. Po ukončení schôdze nech mi kľudne dajú ban. Ale veľmi pekne prosím o ten Un-ban.(viem píšem to tu ako plačúce dieťa ale je to pre mňa dôležité)

Budem rád za reakciu od @Pakandza ale aj od smrteľníkov ako som ja.

Pekný deň každému prajem ale hlavne @Pakandza.@Pakandza

 

29.8.2022 18:12

Ahoj, nemusíš zakládat žádost za žádostí. Máš bany pravidelně od doby co sis založil zde účet. Celá ta tvoje RP akce neměla smysl, jel sis jenom to svoje a na reakci toho druhého si nehleděl. Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~20