Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban, nonRP driving, carDM + historie. (Permanent) @Phobios


neznamy#5070

Smazaný účet

16
29.8.2022 23:05

Zdravím,

Tímto si chci požádat o unban který mi byl udělen již před nějakou dobou administrátorem @Phobios 

Ban mi byl udělen před více než měsícem a myslím že jsem se z toho dostatečně ponaučil, a myslím že bych unban mohl tedy dostat.

Zároveň se chci tímto omluvit všem kterým jsem svým chováním kazil RP, a taky se chci omluvit všem administrátorům kteří to se mnou museli řešit.

Pakliže se nechci opakovat, s tím co jsem napsal v mé první žádosti, tohle je vše.

pevně tady doufám že unban již tedy dostanu.

 

 

30.8.2022 01:01

Ahoj,

Tak uplynul měsíc a půl od doby tvého permanentního zabanování.

Většinu banu ze své historie jsi nasbíral hlavně za svojí "troll" postavu Donald Fritch.

Pokus se těmto trollování vyhýbat, jedná se o tvůj první permanentní ban a já ti dám unban a poslední šanci si u nás zahrát.

Ber to tak, že jsi nyní v podmínce a na krku máš terč, budu tě pozorovat a hlídat, uvidím jeden přešlap a tvé hraní u nás skončí do doby, dokud budu administrátorem.

Nyní ti přeji hezký večer/ráno.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024