Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadost o unban


PikoMan3000

Hráč

3
31.8.2022 01:59, naposledy upraveno 31.8.2022 01:59 uživatelem PikoMan3000
Zdravím vás členovia AT a hráči, pred niekoľkými mesiacmi mi bol udelený permanentný ban od administrátora @SovietDog. Tento ban som dostal konkrétnejšie za "neadekvátne RP, bohatá historia". Priblížim situáciu, jednalo sa vykradnutie auta osobe ktorú zmieňovať nebudem, nepamätám si už čo presne som odtiaľ bral ale všetko som natáčal a snažil sa Rpit najlepšie ako viem. No možno som bol trošku v strese alebo som sa ponáhľal a neuvedomil som si že ked si zaerpím na ten predmet ktorý som bral len "/me berie" tak to bude nedostačujúce RP alebo teda Neadekvátne RP ako usúdil zmienený Administrátor, samozrejme mu to za zlé neberiem a priznávam si chybu a je to vcelku moja blbosť že som nevedel že to RP nevystačí a bol som zmierený s tým že si ten trest "odpykám". Od banu ubehlo už niekoľko mesiacov ako som už hore povedal, Skimo je pre mňa vskutku srdcová hra <3. Vždy ma to bavilo aj napriek nepríjemným momentom či zážitkom z niektorých situácií. Priznávam si aj to že som recidivista a mám bohatú historiu banov, ale to len z toho dôvodu že som sa snažil poväčšine Rpit veci ktoré tu možno ešte ani neboli a neuvedomoval som si ich možné následky. No od toho uplynutého času som si dal veci v hlave dokopy a povedal som si že som pripravený na návrat na tento server, je mi jasné že niekto z Admin Teamu alebo hráčov súhlasiť nebude ale ja sa tohto názoru zastávam a zastávať budem. Touto žiadosťou by som chcel prisľúbiť adminom a to konkrétne hlavne @SovietDog že sa budem pokúšať moje RP zvýšiť čo najvyššie ako sa dá a prestať porušovať pravidlá (samozrejme to nebolo nikdy úmyselne.
 
19.9.2022 20:06

Jo.. omlouvám se za menší pozdní odpověd. Nic méně, jsem tady a můžu ti odpovědět na žádost.

Co ti k tomu mám říct.. Máš za sebou dost pestrou historii.. za celou dobu máš dvě další permy plus tuhle ode mě, takže fakt nevím jestli ti dát poslední šanci. Jediné co mi z toho vyplývá je že jsi nepoučitelný hráč co děla pouze problémy. Takže to vidím asi tak že tuto žádost zamítnu a zamknu. Nezlob se ale tři permy jsou celkem dost.


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024