Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o Unban By: ♥ TURKY ♥


TurkyPurky

Hráč

32
1.9.2022 00:00

           Zdravím všetkých čo si čitajú túto žiadosť. Touto žiadosťou by som si chcel požiadať o UnBan.

Prečo som dostal ban?
Ban: Pravidlo 34 + Zneužitie príkazu udelený mi bol od adminky @Puding

Opis banu:
Jeden čas sme nemali čo na rp-nie a tak sme sa potulovali po mestách. Kde sme občas zahliadli nejaké to vozidlo ktoré nebolo samozrejme len také.
Boli to vozidla prevažne inač upravené ( uniq) či auto z nejakého dovozu. A tak sme si pár vozidiel pomocou odťahovky a magického príkazu zobrali a dali do garáže.
Jeden z nás spomenul že vie o jednej garáži kde sa pár takýchto vozidiel nachádza, a tak sme si po ne zašli. Samozrejme vniknutie do garáže bolo za AT dozoru dôkladne za-rpne.
tak isto ako pár vozidiel v garáži. S pomocou AT sme zobrali pár vozidiel a samozrejme dalšie tam ostali. Chceli sme si aj ostatné vozidla zobrať, ale keď že sme na report čakali
dlhú dobu tak nás napadlo že si to urobíme sami. Pomocou Odťahovky a príkazu. A tak sme vozidla z garáže vybrali a pomocou magického príkazu odomkli a zobrali do garáže. Ako sme
odniesli vozidla do garáže, niekoho z nás napadlo dať si report o naštartovanie vozidla. Čím sa prišlo na to že to vozidlo na ktoré bol report bolo to ktoré nám príslušník AT nepomohol vybrať.
A týmto sa to začalo riešiť. Ako sme sa dostali k vozidlám, Ako sme ich odomkli a tak ďalej. A na koniec vieme ako to skončilo...

Ospravedlnenie:

Tak asi prvé ospravedlnenie patrí @Puding ktorá začala riešiť štartovanie daného vozidla pri ktorom začalo zdlhavé riešenie ako sme dostali vozidlo, potom zisťovanie ako sme to spravili
a tak ďalej.
A druhé ospravedlnenie patrí @BOTRobert ktorý tiež u tohoto prípadu začal riešiť čo a ako sa stalo ktoré tak tiež ako v prípade Puding trvalo dosť dlho.
Nesmiem zabudnúť aj na hráčov ktorým sme týmto činom mohli nejak znepríjemniť hru a veci okolo toho.
Plus samozrejme treba sa ospravedlniť aj zvyšku AT ktorý to samozrejme riešili spoločne z týmito dvoma adminmi.

Ponaučenie:
Za uplynulý mesiac som si uvedomil že to bola asi blbosť, a bolo asi ľahšie si počkať na príjmuty report a dôkladne zaerpenie odomikania a štartovanie vozidla.
Osobne si myslím že sme nemuseli byť tak blbí a nemuseli sme vytvárať zbytočne vyšetrovanie a mrhanie času adminky @Puding a admina @BOTRobert a zvyšku AT ktorý to riešili tiež.
PS: netreba byť blbý ako ja a môj komplic a netreba zneužívať príkaz. :)

Záver:

No na záver by som chcel nejak v skrátne iba napísať. Za ten čas čo mi bol ban udelený som si uvedomil že je lepšie si počkať na report aj keď to je niekedy zdlhavé, ale oplatí sa to ako dostať ban
či permaban. Viem že z nášej strany to nebolo moc dobré zneužiť tento príkaz ktorý slúži na odťah vozidiel. Myslím si že nebolo to tak správne ale čo už, vrátiť sa to nedá. Za ten mesiac som si trochu
odpočinul a uvedomil si jaky sme boli blbý. Unban by som rád dostal z dôvodu vrátenie sa do komunity skvelých ľudí ktorých som vďaka Skimu spoznal. Chybu som si uvedomil a myslím že aj @typecek.
Obaja sme si to na TSku prekonzultovali a nejak prejednali čo sme to spravili. Dúfam m že si to adminka @Puding a ostatný členovia AT prečítaju a uznajú či je táto žiadosť adekvátna k UB.

 

Odomňa to je asi všetko dúfam že sa k tomuto @Puding vyjadrí ako uzná za vhodné. S pozdravom ♥ TURKY ♥.

16.9.2022 21:15

Probrala jsem to se zbytkem AT a shodli jsme se, že prozatím vás do hry ještě nepustíme. Porušení bylo poměrně rozsáhlé. Vydržte to s další žádostí ještě měsíc a nemám problém vás oba pustit zpět.

Zatím zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~66