Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban pro Administrátora @SovietDog


neznamy#6802

Smazaný účet

10
2.9.2022 13:38

Zdravím všechny ale hlavně administrátora @SovietDog.

Rád bych si zažádal o zkrácení či zrušení permanentního banu ze dne 12.4.2022, který mi byl udělen za A2A + lhaní administrátorovi. 

Jak jsem již zmiňoval v mé minulé žádosti, Skimo mi chybí už nějaký ten pátek a chybí mi i komunita, která na Skimu je. Už tomu je téměř půl roku od mého banu, chyby uznávám.

Bohužel mi hraní stouplo tehdy do hlavy a neuměl jsem se od toho odtrhnout, dělal jsem vše pro to, abych byl v té takové IC smétánce, když to tak blbě nazvu. 

Přál bych si dostat druhou šanci, ano udělal jsem veliký přestupek, ale jinak nikdy jsem Skimu neškodil. Vím že svou práci Soviet dělá čestně a taktéž vím, že není pozice Admina nic jednoduchého. 

 

Proč bych měl dostat unban?

Chtěl bych se vrátit k Vaší komunitě a užívat si toho času s rozumem, chybí mi to, udělal bych pro to cokoliv. Omlouvám se všem za vše.

Přeji všem hezký den, a doufám že se ještě někdy setkám s Vámi na Skimu.

Prosím Soviete o odpuštění.

🔹Acryz was here.

Pispi

Hráč

3
2.9.2022 23:38

Já sám bych to líp nepsal každý by měl dostat 2 šanci.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Hudecek

Hráč

9
24.9.2022 20:49

nevím jestli tohle bude nadbytečné vyjadřování ale přesto to risknu, Acryz je mega borec a určitě vím že se ze svých chyb dostatečně poučil na to aby se mohl znova vrátit na Skimo a začít znovu erpit.
Unban má krásně sepsaný pomaličku i do detailů a myslím si že by každý mohl dostat 2. šanci.
věřím tomu že se Acryz poučil a začne odznova lepším začátkem.
tož za mě vše. 
Hudecek Out.

2.10.2022 19:37

Dobrá, unban ti bude udělen ale dávej si pozor na pravidla a především jestli něco vyvedeš tak určitě víš co tě čeká.


Powered by LeoSight IFS
LT~68