Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PČR a ich metagaming

1 2



Demon8116

Hráč

24
19.5.2020 13:54, naposledy upraveno 19.5.2020 13:55 uživatelem Demon8116

Popis situacie; S nemenovaným človekom  sme unášali ľudí, všetko eRPili bol pri nás aj admin. Mali sme iné oblečenie, plynové masky, rukavice a auto ktoré bolo písané na nemenovaného človeka a nemalo ani ŠPZ. RPili sme všetko v pohode a keď sme už končili že ideme do mesta  videl som že mam pred domom urnu. Počas celej RP akcie nezaznelo moje meno. Moje meno si zobrali z LOOC. Nasledne že vedeli moje meno z LOOC sa postavila urna pred môj dom a čakala tam na mna.  Na celú RP akciu dohliadal Pavot a Wright. 

Danielyk

Hráč

19
19.5.2020 13:57

Ahoj,

nebyl jsem u toho, ale dle toho co píšeš, že u toho byli admini, tak si nemyslim, že by to nechali jen tak být..

19.5.2020 14:08

Jelikož jsme byli součástí RP Akce, nechceme do toho zasahovat, stejně tak i Lofánek.

Kanee

Hráč

7
19.5.2020 14:10, naposledy upraveno 19.5.2020 14:11 uživatelem Kanee

Toto je lež, tvé jméno jsme věděli z důvodu toho, že tě jeden z nás zná ic, následně jsme měli kamerový záznam, ale tvé jméno ví jeden z nás ic a řekl to :)) 

KevinLuk

Hráč

4
19.5.2020 14:13

Já vám nwm je docela pravda že pčr metuje metuje nedám člověku občanku polda  je novej ic mě neznal a mluvil do vysílačky moje jméno což je blbost když jsem mu nedal občanku a ic mě neznal 

Kanee

Hráč

7
19.5.2020 14:13

Navíc název tvého reportu nesedí s obsahem, nic v obsahu není o metagaming :I

Michael

Hráč

19
19.5.2020 14:16, naposledy upraveno 19.5.2020 14:25 uživatelem Michael

Ahoj,

K tomu co píšeš. Zkus se trošku nad sebou zamyslet kloučku. Jednu dobu jsi byl příslušníkem Policie ČR, byl jsi v pořádku jednal si v souladu se zákonem a odhaloval si kriminálníky, které si posílal do tepláků. Také si byl psychicky způsobilý na vykonávání této náročné práce. Najednou příjde do vedení Cosmmo. Zrovna tobě a druhému partákovi jménem Lucas Hudec to nehorázně začne vadit, tak opustíte kvůli tomu PČR, což už samo o sobě ztrácí logiku. Tak vám přepne v kebuli a najednou jedete ilegal, unášíte lidi, zabíjíte a okrádáte. Jakmile se na to příjde IC, tak najednou se neumíte smířit s trestem. Moje otázka zní, proč když jedeš ilegal, tak se nedokážeš smířit s IC trestem ? To jsi jeden z těch malých blbců, kteří si myslí, že můžou vše a vše jim projde ? 

 

EDIT: Zrovna ty Jewli se div, jeden z blbců, kteří neumí RPit fear k PČR. Včerejšek mi na to v pohodě stačil.. Místo, aby si držel hubu, tak si furt měl námitky a snažil se zpochybnit mé postupy, což se ti nepovedlo.

Spekoun

Hráč

6
19.5.2020 14:22

Rozhodl jsi se dělat ilegální činnost, měl by jsi počítat s tím že dřív či později se po tobě půjde. Nejde dělat ilegál do nekonečna, aniž by se o tobě nevědělo. Pokud jsi alespoň trochu férový a hraješ tu hru, protože si chceš zaRPit a ne uškodit ostatním hráčům, tak by jsi to neměl zahrávat na OOC věc, ale pokusit se z toho vybruslit IC, o tom přeci RP je ne ? Každý může být nesmrtelný mafián, když všechno bude tahat přes OOC, že se neRPilo tohle, támhleto a támhleten toho není schopnej. 

Demon8116

Hráč

24
19.5.2020 14:24, naposledy upraveno 19.5.2020 14:25 uživatelem Demon8116

IC trest znesiem ale ide mi o to že cely čas moje meno nezaznelo a zrazu sa mi zjavy urna pri dome. A lukas_hudec nebol aktivny už 3 dny..

Lofanek

Hráč

32
19.5.2020 14:27

Presne tak ako napísal Michael, jedného dňa vám jednoducho preplo a odišili ste z PČRky, aby ste mohli rozbehnúť ďalšiu "wannabemafiu" (ktorá je podobná tej, na ktorú si predtým nadával). Takisto nechápem tvoje OOC jednanie, jednak si v mafii, ale zase OOC ponúkaš pomoc PČRke.

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~97