Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o vysvetlenie banu/žiadosť o unban


mariox

Hráč

31
2.9.2022 22:59

Zdravím, dňa 31.8.2022 o presne 16:12hod, som dostal ban za údajný "Metagaming na Irise".


Viz. foto:


Zaujímalo by ma dôkaz, pomocou, ktorého bolo vyvodená moja chyba, za ktorú som bol potrestaný. Prípadne ak neexistuje dôkaz, tak žiadam o unban a zmazanie tohto banu z mojej histórie. Očakávam teda dobré odôvodnenie môjho trestu, pretože si osobne nedokážem spomenúť na chybu, ktorú som mal údajne spraviť. Vopred ďakujem za vyjadrenie.

S pozdravom mariox. <3


(@Rataj)

2.9.2022 23:17

Jako důkaz nám posloužil tvůj seznam postav. Rozhodl jsi se totiž z 13 postav (ze kterých 7 nemá nahráno ani 5 hodin) dát srdíčka a sledování svému kamarádovi na Irisu, abys mu protlačil fotku mezi nejlepší. Na tuto skutečnost nás upozornil hráč, ke kterému se to dostalo od tvého kamaráda, kterému jsi se s tím prý chlubil a sdělil mu i svůj záměr udělat z té fotky nejlajkovanější na Irisu. To by bylo v pořádku, kdybys tak docílil IC způsobem a ne užitím všech svých postav - jasný Metagaming. Další hráč na to také upozornil, že jsou všichni ti sledující bez avataru celkem podezřelí. Tato tvrzení od hráčů jsem byl samozřejmě schopen velice snadno potvrdit, jelikož v databázi samozřejmě vidím všechny lajky.

mariox

Hráč

31
2.9.2022 23:32

Ďakujem za rýchlu odpoveď, tej si samozrejme cením, ale stále v tom nedokážem nájsť ten metagaming. Dostal sa snáď k tebe dôkaz v podobe napríklad screenshotu, v ktorom som si s niekym niečo takéto dohadoval? Ak nie, môžeme to brať tak, že sa fotografia mohla páčiť aj mojím druhým postavám.. Ja osobne zatiaľ neviem o tom, že by bolo niekde písomne zakázané lajkovať tú istú fotografiu z viacerých postáv, takže ak nie je priamy dôkaz, tak môj ban je od veci. Naviac teda ozaj k tomu nie je nejaké pravidlo, tak to môžeš spraviť tak, aby sa daná fotka dala lajkovať len z jednej postavy a fungovalo by to na podobnom princípe, ako lajkovanie svojích fotiek z iných postáv. Jednoducho ak ma obviňuješ z toho, čo ti povedal druhý čľovek bez dôkazu, tak je to z môjho pohľadu žiaľ nezmysel, ale názor ti neberiem. Budem rád, ak sa znovu vyjadríš. 

3.9.2022 00:00

To snad nemyslíš vážně. Od Helpera bych očekával porozumění RAI (Rules As Intended) namísto hledání děr. Udělej mi laskavost a požádej nějakého kolegu Helpera, aby ti dovysvětlil, proč se jedná o Metagaming. Ban zůstává, žádost zamítám, téma zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024