Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban / Vysvetlenie


MeNix07

Hráč

29
5.9.2022 19:27, naposledy upraveno 5.9.2022 19:33 uživatelem MeNix07

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na dôvod banu od admina @Pakandza. Dostal som ban za údajný Dlhodobý Metagaming a naozaj neviem o čo ide, nemám poňatia kde som zlyhal. Tým pádom by som si požiadal o nejaké dôkazy alebo vysvetlenie. Mimochodom prosím o nelocknutie mojej témy aby som sa mohol voľne vyjadriť k nejakému dôkazu ktorý by bol. Ďakujem a prajem všetkým pekný dník. S láskou MeNix.

5.9.2022 20:02

Ahoj, přečti si kompletně tenhle topic: Schválené IC Discord servery!. Ty a Lakay34 ho pořád provozujete, navíc tam probíráte koncese a další věci. Buď si zažádejte opět o schválení Discord serveru nebo tam prostě nepozívejte zaměstnance. 

MeNix07

Hráč

29
5.9.2022 20:18, naposledy upraveno 5.9.2022 20:38 uživatelem MeNix07

Ahoj @Pakandza, toto je mi nová vec keďže sme mali discord server overený a až teraz nedávno som si s Lakayom všimol (až po bane) že nám odtiaľ odyšiel admin ale aj zmizlo overenie. Admin nám vôbec nedal vedieť o tom že odchádza a aj že nám končí overenie. Chcem aj zmieniť že vôbec nevysvetluješ príčinu banu ešte pred banom v hre, poprýpade ho nechceš riešiť ani vysvetliť od hráčov čo sa stalo. Jeden príklad posielam aj tu kde si na jeho prvej téme síce odpísal ale hneď si ho zrušil tým že si lockol a keď dodal k tomu dôkazy na druhej téme tak až potom si ho porozumel a všetko sa vyriešilo. Vpohode by bolo od teba ako od admina prekonzultovať situáciu s hráčmi pred banom aby nedošlo k nejakým nedorozumeniam. Robili to všetci admini ktorý mi doteraz dávali ban takže veľká pochvala pre nich. Nehovorím že si zlý admin ale krytika vie zdokonaliť svoje dielo. Odkazy poprípade posielam tu:

1. https://leosight.cz/forum/topic/11762

2. https://leosight.cz/forum/topic/11763

5.9.2022 20:19, odstraněno 5.9.2022 20:19 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.9.2022 21:02

To ale není můj problém, před banem jsem tě kontaktoval pomocí PMka, že se mi nelíbí váš firemní discord. Poslal jsem i znova PMko a neodpověděl si mi na to. Posíláš topic, který s tebou vůbec nesouvisí a je dávno vyřešený. Rovněž jsem u tvého kámoše zavřel oči a uznal jsem, že poznal v masce nového kolegu ve firmě. Zamítám. Můžeš mě kontaktovat na Discordu: Pakandža#1363.


Powered by LeoSight IFS
LT~33