Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Možnost pokládat nábytek i v exteriéru


neznamy#8929

Smazaný účet

15
6.9.2022 19:12, naposledy upraveno 6.9.2022 19:15 uživatelem neznamy#8929

Jednoduše a hopem vysvětlím moji představu

 

Možnost položit nábytek v určitém rádiusu například u domu nebo podniku kterého jsem vlastníkem.

EDIT: Nejsem si úplně jistý jak by tuto zátěž nesl server, proto bych omezil počet kusů nábytku třeba na 10 kusů k určitému objektu ("budově") 

6.9.2022 19:27

Ahoj,

Pokud si pamatuji dobře, tato možnost tu kdysi byla (pokud né tak se pletu a někdo mě moc rád opraví 🙂)

Hráči s tím dělali blbosti/budou dělat blbosti..a budou pokládat nábytek na silnice a na "zajímavá" místa.. například někde u PSA stanice si dokážu představit stát nějaký gauč..

Stačí, že hráči kolikrát pohodí item na silnici nebo tam nechají pohozenou motorku či kolo s ruční brzdou.

6.9.2022 19:31, odstraněno 6.9.2022 19:37 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacko88

Hráč

41
6.9.2022 21:29

Pokud něco takového chceš, musíš si zakoupit mapping. Jiná cesta neexistuje. @neznamy#8929

6.9.2022 23:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

STAVIK

Hráč

17
6.9.2022 23:38, naposledy upraveno 6.9.2022 23:41 uživatelem STAVIK

Ono kupovat mapping na par kusů nábytku mi přijde zbytečne vyhazování penez, ale když tak bych zkusit ticket jestli by to nebylo možné čisté domluvou. Přece jenom tohle nechce každý druhy hráč 

 

EDIT: případně strhnout par symbolických coinu

Zeintar

Hráč

49
7.9.2022 10:14

Na SAMP RP serverech (kdo zná - od bigweba) byl takový zajímavý script, pokud sis koupil dům, tak jsi mohl v rádiusu pár metrů (vždy nastavoval admin, po reportu) pokládat exteriérový nábytek. A byl tam spešl nábytek, jako paraplíčka, stoly, mechanické vybavení, keře, světla, ploty... 

7.9.2022 18:50
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacko88

Hráč

41
7.9.2022 19:33

@neznamy#8929 bohužel to jinak nejde. Takže ano. Buď se spokojíš bez toho, jako všichni ostatní, nebo pokud to hodně chceš a chceš vyčnívat z davu, tak si za to prostě musíš připlatit.

A btw, už jsem to u jednoho hráče viděl, má na zahradě (Za obyčejným domem v Palomino Creek.) namappované dva gauče a dvě křesla jako posezení.

8.9.2022 00:15

Důvod proč tu tato funkce není (a proč je vyžadován pro jakoukoliv exteriérovou úpravu mapping, který stojí nemálo kreditů) je zkrátka performance. Nábytek v novém updatu jsem naprogramoval tak, aby se načetl až při vstupu do interiéru (a server u něj nepřekontrolovává kolize a podobně, data se synchronizují čistě skrze packety a ne stavem objektu), takže zátěž na klient a server je prakticky nulová. To se bohužel nedá říct o objektech v exteriéru, které má server načtené 24/7 a které se načítají všem hráčům už při připojení. Nebudu to tu víc rozepisovat, zkrátka exteriérové úpravy nejsou dobré pro výkon a proto je nechci umožnit všem hráčům zadarmo, to by způsobilo velké zvýšení počtu objektů a tím pádem více problémů s lagy. Cena mappingu, jeho dostupnost na online shopu a nároky na schválení limitují tyto problémy do nějakých hranic, které jsme schopni hlídat.

Teoreticky bych dokázal tyto problémy vyřešit napsáním vlastního streameru pro přidané objekty, to by ale byla spousta práce (která by nepřinesla mnoho užitku) a především by to přineslo nové problémy.


Powered by LeoSight IFS
LT~77