Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o Unban


StenSk

Hráč

5
10.9.2022 14:27

Zdravičko,

Idem sa opytat či by nebolo možne dostat unban ako uvedomujem si všetky moje chyby a myslim si že som o niečo starši a rozumnejši a hraval som to važne asi rok dva dozadu čo mi bolo 11 - 12 tak prosim o Unban chcel by som RPit s kamaratom a nie s tym ktorýmim si myslite že je to moj kamarat nebavi me sa už dlho s novým kamaratom ktory začina RP a ja by som sa ho velmi rad doučel a tiež aj seba taktiež ospravedlnujem sa celemu A-T a všetkym hračom/hráčkam za komplikacie na servery. Dakujem za skorú odpoved

Typ Banu: Permanetný

Udelil Ban: @SovietDog

Soviet aspon si to prosim ta prečitaj aspon na 2x bolo to dost dávno a chcem ist spet na skimo a hadam sa v tebe najde zhovievavost a daš mi preč ban, ano dobre viem z tym minulim *kamaratom* som toho dost napáchal a aj bezneho no už som starši o niečo a fakt by som chcel dostat UB kludne namna dohliadaj či RPim a taketo veci je mi to fuk ale žiadam si iba o UB - Permy pretože z NOVÝM Kamaratom chceme RPit tak hadam to vynde

 

Jacko88

Hráč

41
11.9.2022 01:53

No já ti nevím jestli rok dozadu... 

A hlavně tvoje historie čítá 24 banů... Což je docela dost. Nevím jestli jsi se za pouhé 3 měsíce dokázal napravit.. Chce to hodně snahy.. Pokud ti ale i přes to Soviet unban dá, počítej s tím, že tě admini budou hodně sledovat a při prvním nebo druhém porušení budeš mít permu zpátky. A podle tvých banů bych se hned po unbanu radši nechal zaučit (Tím je myšleno spíš přezkoušení a hlavně zopakování pravidel a věcí v RP.) ✌

StenSk

Hráč

5
11.9.2022 11:24

Určite ano tomu rozumiem ako myslel som si že je to dlhšia doba ale tak premna to už bolo skoro ako rok umna v mojom osobnom živote sa toho zmenilo dost a chcel by som ist spet na skimo ako to chápem niečo pokašlem idem nazad do permy stym suhlasim a určite keby mi soviet da unban by videl zmenu k lepšiemu si myslim umna

16.9.2022 04:43

Takže chceš unban,jo?

A za tohle si ho máš zasloužit? Za spam a nepovolenou reklamu? To se na mě nezlob ale nehodlám přípustit někoho jako jsi ty na server. Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~42